Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A középkorú kisiklott életű...

A középkorú kisiklott életű férfiak közül miért lesznek szélsőjobbosok sokat?

Figyelt kérdés
Nem provokációnak szánom a kérdést, de a környezetemben gyakran ebből a rétegből kerülnek ki a szélsőjőbbosok. Elhagyta az asszony, a gyerekei nem beszélnek vele, kirugták a munjahelyéről, rossz anyagiak, stb és emiatt kicsúszott az életük a rendes vágányról. Nem akarok általánosítani, mert tudom, hogy nem csak ilyenekből áll a szélsőjobb, de én ezt tapasztaltam leginkább. Mások hogyan látják ezt?

2017. okt. 24. 12:46
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Még az alkoholizálást kifelejtettem, mert az is gyakran a felsorolt problémák velejárója sajnos. Persze nem mindenkinél.
2017. okt. 24. 12:49
 2/22 anonim ***** válasza:
67%
Mert a világ egy sötét hely, mely tele iszonyattal.
2017. okt. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
28%
tetszik a kettes költői válasz!
2017. okt. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
31%
Belebújik a déjmon a fejükbe aszt tejjesen megzuhannak tőle. Akkor elveszik minden!
2017. okt. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
54%
szűnni nem akaró poetikus hangulat!
2017. okt. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
37%

Na,szerinted miért?

Már kell utálni valakit a saját nyomorult életük miatt.


Mindenki hibás,csak ők nem.

2017. okt. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
18%

Ráadásul olyanokat gyűlölnek,akik nem is tehetnek arról,ahová ők jutottak.


A valódi ellenséggel nem mernek szembeszállni,csak mindenkiféle kisebbséget gyűlölnek,meg akik gyengébbek náluk.

2017. okt. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
78%

már csak azt nem értem, mi köze a lecsúszott kisiklott egzisztenciájú középkorú férfiaknak szélsőjobbhoz? egyáltalán a politikához?

a középjobb, bal, szélsőbal is gyűlölködik eléggé, csak az a magyarokat és a keresztényeket gyűlöli. Nem kéne senkit sem gyűlölni. Az sem jobb. Vagy bal. Vagy mi.

2017. okt. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
63%

Már megint megy a legendázás.Itt aki orvosi eset az te vagy kérdező :D

A cigányokat minden értelmes ember utálja, elkerüli, szal nem kell ehhez munkanélkülinek lenni :D

A zsidók is raknak le az asztalra, elég megnézni a mostani híreket(Polanski, Weinstein, Kohn-Bendit).

Mellé a pofátlan migránsok, akik eljátszották a menekültet, aztán ahogy félrenézett a rendőr, már húztak is el.

2017. okt. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
31%

Én csak az igazat írtam le, amitől egyáltalán nem érzem magam alja embernek.

A kérdező mentegetőzik:D

Te meg kész röhej vagy.

Ma már hányszor írtad le, hogy fajgyűlölő? :D

2017. okt. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!