Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed azokról a...

Mi a véleményed azokról a fiatalokról, akik Magyarországon maradnak, nem költöznek Nyugatra?

Figyelt kérdés

2017. okt. 24. 16:21
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%
Semmi.
2017. okt. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Köszönjük, élünk.
2017. okt. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
56%
szózatot lepontozni lol román-lelkűek
2017. okt. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
48%
Igazából nem tudok így általánosítva egy véleményt írni mindenkiről. Én sem fogok nyugatra költözni, sok mást is ismerek, aki így gondolkodik és sok-sok indok van.
2017. okt. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
40%
Kalandvágy?
2017. okt. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
50%
Nem hontalanok.
2017. okt. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
48%

türelmesek


vagy nem tehetik meg hogy elmenjenek vagy még megvárják a fidesz bukását jövőre, ha nem buknak akkor meg a bőrönd becsomagolva vissza se jönnek max ebédre meg lekapcsolni a lámpát

2017. okt. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Nem csak a pénz számít. Aki itt marad nem lesz lelki hontalan.

Sajnos szerintem minden kormányunk báb, egyszóval másik kormánytól sem remélhetünk jobbat, esetleg rosszabbat (Gyurcsány, Bajnai, Meggyesi, Bokros, Fodor, Szanyi, stb...).


Vigasztaljon, hogy a német kormány is báb.

2017. okt. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Én azt gondolom ha nincs más akadálya akkor jönni kell kifele... Mindenki várja hogy jobb lesz de a közeljövőben nem lesz olyan kormány aki kihúzná az országot a szrból.

Aki szerint ez hazaárulás az gondolkodjon el azon hogy milyen haza az ahol hagytuk hogy idáig süllyedjenek a dolgok és nem tettünk semmit. Szinte ingyen odaadtuk a hazánkat harc nélkül, mert minimális összetartás sincs bennünk csak irigység meg rosszindulat, amit ki is használnak. Jelenlegi helyzetben szerintem otthon maradni és adózni ennek a kormánynak nagyobb hazaárulás mint kiköltözni bárhova. Mellesleg nagyon sokan külföldön keresett pénzből akarnának otthon ingatlant venni ami jó az ország gazdaságának, de ugye az utóbbi években ezt is el kellett bszni a CSOKkal..

2021. jan. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!