Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van itt olyan ember aki...

Van itt olyan ember aki teljes mértékben bevándorlás párti és egyetért a "Soros-terv" mind a 7 megfogalmazott pontjával?

Figyelt kérdés

Azért tettem idézőjelbe, mert sokan nem hisznek a létezésében sem. De nem ez a kérdés.


Ha van olyan ember, aki teljes mértékben pártolja a bevándorlást, aszerint miért lenne jó Magyarországnak és Európának ha migránsokat telepítenénk le?


2017. okt. 30. 14:22
 1/9 anonim ***** válasza:
40%

Ha direkt provokáltok akkor utána miért csodálkoztok, hogyha a kérdésetek az oldal szabályzatába ütközik és törlik őket?

Te egyszerűen a Soros-tervről akarsz vitázni (amit továbbra is javaslatként írták Sorosék), veszekedést kirobbantani, hogy Sorosozhass és migránsozhas egy jót.

Pont az ilyen kérdések miatt hiszek már én is abban, hogy a Fidesz tényleg fizet az ilyen kérdések kiírásáért.

2017. okt. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
34%
Igen, mert a Sátánt és a Pokol Erőit szolgálom minden erőmmel és gyűlöletes szándékommal, hogy megdöncsük a Szentkeresztyén Szakrális Magyarországot és Orbán Úr Páratlan Hatalmát!
2017. okt. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%
Melyik 7 pontról beszélsz? Amit a fidesz tákolt össze vagy amit Soros írt 4 pontot? Tehát már ellentmondás van, Sorosnak sosem volt 7 pontos terve.
2017. okt. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
40%
Tegnap még soros terv se vót libsik
2017. okt. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%

"a "Soros-terv" mind a 7 megfogalmazott pontjával"


NE MÁÁÁR Soros írja a fideszpropaganda kérdéseit?

ma is tanultam valamit


humort félretéve "soros-terv" a kormány agyába létezik hogy eltakarja a simlijét

itt Orbán Viktor mondja el hogy nincs Soros terv


https://www.youtube.com/watch?v=X3M-IbUPF34&app=desktop

2017. okt. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Azért látszik, hogy kitört a sulikban az őszi szünet... :D
2017. okt. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
87%

1, Nem pártolom a mértéktelen bevándorlást. Szerintem pár 100, vagy 1-2 ezer emberbe nem halnánk bele évente... ha tisztességesen ellenőrzik ki jöhet be. Ennyi fel se tűnne. Több meg akkor se jöhessen, akármi van. Egyébként letelepedési kötvénnyel már vagy 20 ezret beengedtek, és azoknak utána se néztek, hogy milyen bűnöző vagy orosz maffiavezér-e stb.


2, Tudom nem érdekel, de azért megjegyzem megint: Soros terv ilyen formában nem létezik. Sorosnak véleménycikkei vannak, azokból van összeollózva ez a konzultáció. Persze úgy idéznek, hogy kihagynak dolgokat, és 2 cikk közül abból merítenek amelyik régebbi és kötelező kvótát hirdet... mikor az újabba már csak önkéntes kvótát ajánl. Tehát vicc az egész. Mellesleg ha Sorosnak tényleg az lenne a véleménye, ami a konzultáción szerepel, akkor se akarná ezt a "tervet" senki automatikusan végrehajtani. Brüsszelben sem. Miért akarná?

2017. okt. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
8%

7# "letelepedési kötvénnyel már vagy 20 ezret beengedtek, és azoknak utána se néztek, "

Forrás? Tudod mennyi a kötvény ára?


Kérdező: Én sem értem miért megy a hiszti az ellenzék részéről úgy csinálnak mintha csak úgy lehetne kitölteni hogy NEM NEM NEM...

Ki lehet úgy is hogy IGEN JÖJJENEK CSAK!

2017. okt. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nincs Soros-terv.

Van egy fóbiás vezetőnk.

Ennyi.

2018. jan. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!