Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gulácsi Pétert nagy eséllyel...

Gulácsi Pétert nagy eséllyel elviszi az Arsenal nyáron. A magyar labdarúgás mégis széklet minőségű sok ember szerint. Erre tudtok gombot varrni?

Figyelt kérdés

2017. okt. 31. 20:16
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
1 év alatt nem lesznek Messi szintű játékosaink. Ilyen mértékben kell szorni a pénzt,mint most és 10 év múlva már húzó embereink lesznek a Premier Leagueban.
2017. okt. 31. 20:18
 2/32 anonim ***** válasza:
96%
kicsit mellényomtad a kategóriát ez a politikai szekció nem a sport
2017. okt. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Megnézték de szó nincs róla hogy mindenképp vinnék. Én szeretem a sportot a focit is. De politika szemponjából a foci mit se számít. Teljesen érdektelen ilyen szempontból a labdarúgás és egy kapus.
2017. okt. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%

Először is, "Egy fecske nem csinál nyarat".


A nagy esélyt pontosan mennyit jelent és mi alapján számoltad ki?


Elővegyük esetleg az Dzsudzsák Balázst? Hány ilyen nagy csapattal hozták névbe, most rákerestem és ezeket hozta ki: Real Madrid, Liverpool, Tottenham, Arsenal, Lazio, Inter, Wolfsburg, Fiorentina, Atletico Madrid, Paris Saint-Germain.


Aztán valahogy egyik sem jött össze, szóval majd ha hivatalosan bejelentették akkor el is hiszem.

2017. okt. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

"Ilyen mértékben kell szorni a pénzt,mint most és 10 év múlva már húzó embereink lesznek a Premier Leagueban."


Pont az ellenkezőjét bizonyítod, hiszen kevesebb pénzt öltek a fociba, mégis sikeres lett.

2017. okt. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
Egyszer élném meg, hogy olyan sportágakra fordítanánk a pénzeket, melyekben tényleg sikeresek vagyunk, esetleg sikeresek lehetünk.
2017. okt. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
A magyar labdarúgás valóban folyékony széklet minőségű. Most komolyan attól ájuljon el valaki, hogy elviszi talán (!) az Arsenal? Egyetlen játékosról beszélünk. Hol a többi?
2017. okt. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:

engem is érdekelne, hogy akik állításuk szerint nem nézik és nem is érdekli őket a foci mégis miféle mérlegen vizsgálják ezt az egészet?!


ja tudom, mint fajkasházi

"örülök ha kikap a magyar válogatott, mert akkor orbánnak van egy rossz napja"

2017. okt. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
A hazai kosárlabdába például töredék annyi TAO pénz és egyéb támogatás kerül, mint a fociba. Mégis, évek óta 3-4 stabil résztvevő csapatunk van különböző nemzetközi kupákban, ahol többnyire derekasan megszokták állni a helyüket a csoportkörön túl is. Idén a férfi válogatott kijutott az EB-re veretlenül csoportelsőként, majd pedig egészen a nyolcaddöntőkig jutott. A hazai bajnokságban többnyire telt házas vagy aközeli meccseket szoktak játszani nem egy olyan csarnokban, ami már a szétrohadás szélén áll. Mert persze több stadion kell, mint modern sportcsarnok, ahol a kosárlabdán kívül más beltéri sportágaknak is helyet lehetne biztosítani.
2017. okt. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:

ez leginkább azért van, mert az európai kosárlabda senkit nem érdekel


nem igazán számít az országimázsnak

mondjál már egy portugál labdarúgót meg egy portugál kosarast

2017. okt. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!