Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Douglas Costa, vagy Ribery?

Douglas Costa, vagy Ribery?

Figyelt kérdés
Szerintem ez a Costa gyerek 1 zseni , ìgy a meccset elnèzve :) Mennyi esèlye van Riberynek visszakerülni a helyère ?..

2015. okt. 20. 22:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon meggyőző, mesterien játszik, a bajnokságban már felfigyeltem rá. Szerintem Ribérynek más klubbot kéne keresnie, mert még van benne.
2015. okt. 21. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Riberynek elég kevés szerintem, ugyan is eléggé üveg lábú jatékos, egy szezonban jó ha 10 meccset tud játszani, aztán sérült... Costa játéka nekem is tetszik, jó fizikumú, gyors, és látványosan játszik
2015. okt. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ribery marha jó játékos volt, de ő már a múlt. Talán 3 éve volt csúcsformában, amikor mindenki Aranylabdát adott volna neki. Azóta nagyot esett vissza a teljesítménye.

Jelenleg Douglas Costa a jobb játékos és Ő a jövő.

2015. okt. 25. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Kössz a vàlaszokat , nem lepődnèk meg ha esetleg pàr èv mulva Ribery is amerikàban kötne ki ... Egyèbkènt èn Barca fan vagyok , de imàdom a focit , hülye az aki hate-erkedik a tobbi csapattal szemben..

Szòval akkor hajra Costa ! :D Ìgy màr a brazil tàmadòsor is èledezik! :)

2015. okt. 26. 15:22
 5/8 A kérdező kommentje:

Am meg ez a Bayern ... 1 àlomcsapat...

Thiago... annyira zseni... tökéletes lrtt volna xavi helyère...

Akkor Vidal , Alonso , Muller , Lewandowski, Robben , na meg Costa :D ennèl stabilabb nincs , mègsem az igazi....

2015. okt. 26. 15:32
 6/8 anonim ***** válasza:

Mármint mi nem az igazi? :D


Amúgy szerintem is baromság a gyűlölködés, jó valaki mellett és ellen szurkolni, de mindez egészséges határokon belül, bár néhány csapatot én is utálok, de nem olyan vehemenciával, mint sokan mások. És attól még tényleg öröm nézni azt, ha egy csapat összeáll, Wolfsburg se a szívem csücske, mégis tavaly örömmel néztem, ahogy az a zseniális De Bruyne osztotta gólpasszokat, Dost a legnagyobb csatárok szintjén vágta a gólokat, vagy ahogy Naldo védekezett és fejelt gólokat szögleteknél, egyszerűen az egész csapat eszméletlenül összeállt és rengeteg klasszis volt benne, ezt pedig öröm volt nézni.


Amúgy a Bayern tényleg nagyon összeállt, jobb, mint tavaly, ez főleg annak köszönhető, hogy a támadósor, ugye Lewandowski, Müller iszonyat erős, bombaformában van. A középpálya is borzasztó erős, ide már tényleg nem is kell nekik még egy világklasszis (Ribéry), mert Costa osztja a gólpasszokat, és nagyon gyors, pazarul cselez, Götze is jól játszik, ahogyan Vidal is, Robben még mindig bombaformában, és Thiago is egyre jobb, de a Juvetől kölcsönvett, fiatal, Coman is nagyszerűen játszik. A védelem pedig óriási, szerencsére már ritkábban áll be, Rafinha-Bernat páros, Lahm, Alaba szélsők nagyon erősek, Boateng a Dortmund ellen is adott vagy 2 gólpasszt, Benatia is top belsővédő és persze Neuer a világ egyik legjobb kapusa. Úgyhogy ez a Bayern elég erősen esélyes, hogy idén BL-t nyer. Kíváncsi vagyok, hogy a tripla összejön-e nekik, remélem legalább a Kupába vagy a Ligába leveri őket a Dortmund, de a BL győzelmüket nem bánnám, 2 tuti meglesz nekik ezekből.

2015. okt. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

mi nem az igazi? Ezt az Arsenal elleni hasraesésből kiindulva írtam , makos gólokkal v sem , a gól az gól :D

Igen, ugyan ezt az "összeérlelődést" éreztem én is a Juvénél :) azelőtt az Atletico-nál, előtte a Dortmundnál.. sajna ezek a csapatok anyagilag nem engedhetik meg maguknak h sok klasszist meg tudjanak tartani.. és elég szépen szét is vásárolják őket.. na meg minden játékos álma egy még nagyobb klubb .. :)

Én azt sem bánom ha a Bayern megnyeri a BL-t , de 1 biztos, h a legjobb fog győzni !

2015. okt. 27. 21:58
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja, de most az Arsenal is óriási formába van, szerintem jelenleg a legerősebb angol klub, és a TOP 4 klub közt van minimum. Az elmúlt néhány hét alapján én ezt bátran ki merem jelenteni. Szóval ellenük idegenbe, szerintem nem akkora zakó az, sokáig 0-0 volt, Neuer hibázott asszem az első gólnál, aztán meg már jobban kinyílt a játék. De egyetértek azokkal a dolgokkal, amiket mondtál.
2015. okt. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!