Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Arsenal, Atletico Madrid és...

Arsenal, Atletico Madrid és Barcelona sikere biztos? Vagyis nyerni fognak? Ugye a Barca már igy is vezet, , . Érdemes ezt a 3csapatot megtenni NAGY tételben?

Figyelt kérdés
Arsenal,Atletiko,Barca

2015. márc. 16. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Az Arsenalra egyáltalán nem mondanám, hogy biztos. Hiába nem fog hajtani a Monaco, így is le fogják kontrázgatni az Arsenalt mint az első meccsen.


Az Atletico pedig elég gyenge formában van.

Én egyáltalán nem ajánlom.

2015. márc. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Oké mindent értek,Holnapra esetleg 2-3 tuti mecset aminek min 1.5szorzoja van?
2015. márc. 16. 21:42
 3/6 anonim ***** válasza:
atletico over 1,5 @1,90ért baromi jó ajánlat
2015. márc. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a Barca-City közel sem lefutott. Ha olyan napot fognak ki, mint a Malaga ellen akkor csúnya búcsú lesz. A Real-Schalke meccsen is lehetett látni mi van akkor, ha egy csapat nincs ott fejben. BL-ben nincs biztos tipp, főleg ezeknél a meccseknél, de talán a BvB és Atletico 1x és a Barca-City 1.5 gól fölött a "legtutibb".
2015. márc. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A keddre és szerdára a legjobb tipp az, ha kihagyod.

Majd játszok hétvégén. ezeken a bl meccseken most akármi lehet.

2015. márc. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Na bejött volna mégis,sajnos csak az Arsenalt és az Atleticot mertem megrakni,de a lényeg,hogy jött :)
2015. márc. 18. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!