Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Momentum a Fidesznek dolgozik?

Momentum a Fidesznek dolgozik?

Figyelt kérdés
Eddig sejthető volt róluk, de azzal hogy a "legismertebb" arca a párt elnöke Juhász Péterrel egy választókerületben indul a párt az én szememben igencsak megbukott. Döbbenetes látnom, hogy mennyi kortársamat hülyítette be ez a párt, amiről meggyőződésem hogy egy kamupárt.
2017. nov. 2. 19:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
6%
A momentum az egy kétfarkú gyík párt.
2017. nov. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
Mégis hol kéne indulnia egy pár százalékos pártnak? Amúgy meg minden választókerületben indítanak saját jelöltet.
2017. nov. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
A Momentum és az LMP valamint az MSZP egykutya a Fidesszel. Rajtuk kívül kell a kormányváltót keresni az biztos.
2017. nov. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
34%
#3 Szóval Feriéket te kormányváltónak sorolod? Nincs több kérdésem
2017. nov. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
41%
Most nézem, hogy az 1 válaszadó 0%-os én eddig azt hittem, hogy a Momentum meg a 2 farkú kutya egy dolog lol
2017. nov. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Momentum?Az egy pillanat.Volt.
2017. nov. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Momentumhoz képest még a kétfarkúak is többet érnek.

Én eleinte nagy reményeket fűztem hozzájuk hogy végre valakik akik talán megtörik itt ajeget, de igen csak tévedtem. A Fidesz simán kenyérre keni őket, és már meg is történt állítólag, ezt nem tudom biztosra, mert annyira ne követem a politikai híreket mert mr hányingerem van az egész politikából.

Ezért is fogok a Jobbikra szavazni, mert ugyan nem vagyok az, osha nem is voltam, de kormányváltás terén bennük bízok meg jelen pillanatba a legjobban, sok midnennel nem értek teljes mértékben egyet velük, ahogyan ez a béruniós dolog iamit nagyon hajtanak többek között szép és jó, de nem iszek abba hogy sikerülni is fog nekik ezt megvalósítani. Az országgal az a baj hogy már teljesen rossz minden, ennél rosszabbat egyik sem okoz mint a Fidesz, lehet hogy jobbat sem, de rosszabb már nem lesz, de mégis legyen oylan párt hatalmon aki még nem bizonyított, fiatalokkal van tele leginkább, és van némi elképzelésük arról hogyan tegyenek rendben fontosabb dolgokat. Rosszabb nem lesz, de inkább a Jobbik, mint a többi kispárt akik még összefogva sem érnének el semmit, mert az emberek nem bíznak bennük, ahogyan én sem.

2017. nov. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem, inkább a Jobbik ellen.
2017. nov. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy a fidesznek dolgoznának, de nálam akkor írták le magukat amikor az összefogásból kilábaltak, LMP szintén ugyanez miatt. Pedig év eleje óta a legszimpatikusabbak voltak, biztos is voltam benne, hogy rájuk fogok szavazni, de így, hogy azt nem képesek belátni, hogy összefogás nélkül SEMMI esélye sincs egyetlen ellenzéki pártnak sem, bebizonyosodott, hogy őket is csak a saját érdekeik motiválják. Abban igazuk volt, teljes megújulásra van szükség és az Mszp-Dk stb. baloldali pártokból elege lett mindenkinek, de egyedül akkor sem győzhet senki a fidesz ellen.
2017. nov. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

"Pedig év eleje óta a legszimpatikusabbak voltak, biztos is voltam benne, hogy rájuk fogok szavazni, de így, hogy azt nem képesek belátni, hogy összefogás nélkül SEMMI esélye sincs egyetlen ellenzéki pártnak sem, bebizonyosodott, hogy őket is csak a saját érdekeik motiválják."


Szerintem nem is akarták belátni sosem, mert nem érdekük az ellenzéki összefogás, ha a Fidesz zsebpártja. Amikor egy nem létező 1%-on mért pártocska emberei a párt jövőjéről beszél félévvel a választás előtt, akkor nincs miről beszélni.

2017. nov. 3. 20:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!