Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik Bogdán Lászlót szeretnék...

Akik Bogdán Lászlót szeretnék köztársasági elnöknek azok mivel indokolják?

Figyelt kérdés

A kérdés nem negatív hangvételű, egész biztos, hogy néhánynál sokkal többen vannak, akik szeretnék, igen csak kedvelt ember, és szerintem lesz is.


Az indoklásra vagyok inkább kíváncsi. Tehát az itt most kevés lesz, hogy "igen". Én több okot is fel tudnék sorolni, de rátok vagyok kíváncsi.


Plusz: szerintetek ha Ő lenne, akkor a 2018 utáni Orbán kormányra az hogyan hatna, köztekintetben például?


A híres neves sztorira most jött kamerák elé és beszélt, ha valakit ez érdekel, egyébként ennek apropóján is kérdezem.

https://www.youtube.com/watch?v=vVc3BNQBws4



2017. nov. 3. 18:20
 1/5 A kérdező kommentje:
* Mit várnátok el tőle amit szerintetek teljesítene is?
2017. nov. 3. 18:22
 2/5 anonim ***** válasza:
5%
Retkes cigány ez a Bogdán.
2017. nov. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%
Egyetlen ok elég ahhoz, hogy ne lehessen: nem tiszta az erkölcsi bizonyítványa.
2017. nov. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
25%
göncz árpádnak sem volt az
2017. nov. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
31%

"göncz árpádnak sem volt az"


ja akkor ha régen elnéztek valamit akkor most már úgy is kell indítani igaz?


jó lenne már ha a magadfajta primitív törvénytelenek menekülnének ki az országból nem milliószám a tisztességes dolgozni akarók

2017. nov. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!