Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A pénz nem boldogít, de jobb...

A pénz nem boldogít, de jobb egy BMW-ben sírni mint egy biciklin sírni Elv, mennyire igaz a magyar munkavállalókra?

Figyelt kérdés
Tehát akik kiköltöznek az alacsony bérek miatt, azok kizárólag a pénzért költöznek ki vagy van mögötte még valami más is? Azon kívül persze, hogy jobb az egészségügy pl. meg ilyenek, ezek is inkább anyagi jellegű dolgok, mert itthon is vannak profi magánklinikák, csak egyértelmű, azokhoz vastag pénztárca kell, ami a magyar bérekből ritkán futja.
2017. nov. 3. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Szóval ha jól értem, akkor a külföldi munkavállalásról van szó.


Igen, van egy olyan réteg, aki az itthoni pénzből nem tud kijönni se, nemhogy előrébb lépni. Nekik elsősorban a magasabb jövedelem számít.


De vannak olyanok is bőven, akik el lehetnének itthon langyosan, és inkább a mocsár elől menekülnek, amitől fulladoznak. Ilyen egy rossz főnök, az alkamatlan vezetés, a fejlődés hiánya... stb.

2017. nov. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a magyar állampolgárságú, munkavállaló emberekről beszéltem, attól függetlenül hol vállal munkát
2017. nov. 3. 22:17
 3/4 Gugu Gabor ***** válasza:
91%

Az egészség ügyön és az alacsony munkabéren kívül szerintem van még jó pár dolog ami kis hazánkban nincs rendben.

Az alacsony bér is viszonylagos, ha normálisan meg lehetne élni, lenne kilátás akkor szerintem jóval kevesebben választanák ezt az utat.

2017. nov. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
91%

"Tehát akik kiköltöznek az alacsony bérek miatt, azok kizárólag a pénzért költöznek ki vagy van mögötte még valami más is?"


Lehet munkahelyi vagy társadalmi okai, szakmai fejlődés.

2017. nov. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!