Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti jobb vagy baloldalinak...

Ti jobb vagy baloldalinak tartjátok magatokat?

Figyelt kérdés

Én az ideológiám szerint, inkább jobb oldalinak tartom magamat.

Viszont ahogy a fidesz kiforgatja a jobboldali ideológiát és mindenre ráhúzza a "nemzeti,keresztény"jelzőt szerintem eléggé visszatetsző.



2017. nov. 4. 22:37
1 2
 1/15 meszike91 ***** válasza:
73%
Én mérsékelt jobboldali vagyok, de a fideszt nem tartom jobboldalinak.
2017. nov. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
56%
Én mérsékelt libertariánusnak tartom magamat. Ezt a szélsőjobboldalitól a szélsőbaloldaliig bármilyen kategóriába lehet rakni, attól függően, hogy épp hol vagy. A bal-jobb felosztás teljesen értelmetlen szerintem.
2017. nov. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
57%

Ember vagyok


A véleményemet nem oldalak hanem a józan ész határozza meg, a jelenlegi esztelenségre hiába aggatnak bármilyen jelszót a xar xar marad bárhogy bújtatják "nemzeti" csúfnéven.

2017. nov. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
72%

Egyiknek sem.


Szerintem a mai világban eljuthatott volna már oda a társadalom hogy nem jobb meg bal oldal és ideológiák alapján dönt.

2017. nov. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
71%
Jobboldali reakciós vagyok.
2017. nov. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%
Én igazából, "allergiás" vagyok az ideológiákra. Vagy legalábbis arra, ha mindenáron be akarják sorolni valahová az embereket.
2017. nov. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
59%

Ez mára egy hatalmas katyvasz lett, sorolj be ha tudsz:


-Úgy gondolom, hogy egy ember értékét nem a származása határozza meg, születésekor minden ember egyenlő

-Úgy gondolom, hogy mindenki csinálhat, amit szeretne amíg ezzel másoknak nem tesz keresztbe



-Gazdaságilag a szabadversenyt támogatom, DE megfelelő szociális védőháló fenntartása mellett (aki nem találja a helyét a szabad versenyben segíteni kell, hogy megtalálja azt)


-Fontos értéknek tartom a családot és az egyéb szorosabb közösségeket és úgy gondolom, hogy időnként a közösség érdekében érdemes feladni a saját érdekünket


-Számomra fontos a hazám, a nemzetünk értékei, kultúrája. Mindig is érdekelt a történelmünk stb.


Persze még folytathatnám, mindenről megvan a véleményem.


De a lényeg, hogy ez alapján a jobbosoknak balos vagyok, a balosoknak jobbos úgy általában.

2017. nov. 5. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én gazdasági kérdésekben inkább jobboldali vagyok, társadalmi kérdésekben viszont határozottan liberális.
2017. nov. 5. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
13%
Szélsőjobboldali vagyok, a mérsékelt jobboldaliságot nem tartom jónak. Ha a jobboldal jó, akkor a szélsőjobb nyilván még jobb... A mérsékeltség nem vezet sehová, szélsőségesen kell tisztességesnek, hazafiasnak lenni. Mondjuk ott volt Horthy, aki nem volt szélsőjobboldali. Neki megfelelt az, hogy kapjuk vissza a főleg magyarok lakta területeket, azaz a területek mindössze kb. felét. Csakhogy nem csak a lakosság számít, hanem a terület, az értékek, a természeti értékek, a nagyság, erő, múlt, stb. Ezt egy mérsékelt nem érti és nem érzi.
2017. nov. 5. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Úgy vagyok vele hogy papíron minden tökéletesen működik, viszont gyakorlatban csak a nagyon erős kezű, fasisztoid kormányok tudnak elérni bármit.
2017. nov. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!