Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért gyűlölik, olyan sokan a...

Miért gyűlölik, olyan sokan a mai napig Gyurcsány Ferencet?

Figyelt kérdés

Nekem se a kedvencem,ezer és ezer dologgal nem értek egyet balos politikájával,de két dologban nagyon is egyet tudok vele érteni.


1.Le kell váltani Orbán Viktort.

2.Határon túli magyarok szavazati jogának megvonásával.



2017. nov. 7. 10:41
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
78%

A határon túli magyarok szavazata összesen egy mandátumot ér.... Szóval valójában nem nagyon szólnak bele semmibe.


Gyurcsány meg egy csaló.

Ő maga mondta, hogy jobb ha nem tudjuk a pénzügyi mahinációit, amivel csődbe vitte az országot.


Van egy réteg, akiknek a multiparadicsom kiszolgálása jövedelmez jól, ők támogatják Gyurcsányt, meg azok akik elhiszik a 23 millió románt meg hogy a külföldi szavazatok számítanak.

2017. nov. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
71%

"Minden hónapban a Bruttó béremből 33,5%-ot vonnak."


Ha Gyurcsány lenne, nem annyit vonnának?:D

Ja nem, többet... kétkulcsos adó...

2017. nov. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:

Egy szóval nem mondtam azt,hogy szeretném ha Gyurcsány lenne hatalmon.Viszont nem gyűlölöm őt.


Én alapvetően inkább Jobboldalinak tartom magam,de ha Fidesz és jobbik jelenti itthon a jobb oldalt,akkor engem a kormány baloldalivá kezd tenni.

2017. nov. 7. 11:33
 14/35 anonim ***** válasza:
63%
Gyurcsány Ferenccel anno ugyanazt követte el a Fidesz, mint most a migránsokkal vagy Soros Györggyel próbálja, csak ma már sikertelenül. A gyűlöletkeltő propaganda akkor még nem volt a magyar emberek számára ennyire átlátszó, mint ma, ezért meg tette a hatását akkor. Ha ugyanezt az uszítást ma csinálná az IMF-el, Sukoróval vagy az öszödi beszéddel amik ha jól megnézed nulla dolgok, ma már nem dőlnénk be neki. Ennek lett az áldozata Gyurcsány, sikeresen lerombolták akkor ezekkel a baromságokkal. Amiknek amúgy a milliárdszorosát elkövette azóta egyenként minden Fidesz politikus, na ez a röhej.
2017. nov. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim válasza:
2017. nov. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
66%

Nekem az összessel van bajom. De ha kifejezetten Fletó érdekel akkor a leginkább azt hoznám fel,hogy amikor piszkálgatták meg az a bizonyos beszéd történt akkor fogta magát és lemondott.

Ha mi (így koorekt) választottuk meg akkor a lenondását is el kellett volna fogadnunk.

Na ez az ami miatt nem nézem semmibe az ilyen figurákat.

Ezeket is utálom,de ma nincs másik brancs akik legalább összeszedettek lennének.

Dióhéjban.

2017. nov. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
65%

"szóval teljesen rendben van,hogy a határon túli magyarok szavazhatnak, figyelembe véve azt, hogy nem Magyarországon fizetnek adót."


Akkor az se szavazhasson, aki külföldön dolgozik? Vagy aki nem fizet adót? Mert ebből a gondolatmenetből kb. ennyi jön le.

2017. nov. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:

Azt kifelejtetted a felsorolásból,hogy az se szavazzon aki nem tudta elvégezni az általános iskolát.


Szóval azt mondjátok,hogy egy kettős állampolgár,aki életében nem dolgozott Magyarországon,bejelentett lakcíme nincs,döntsön a mi életünkről?

2017. nov. 7. 11:56
 19/35 anonim ***** válasza:
69%
Minden európai országban szavazhat minden állampolgár. Nem feltétele az hogy ott éljen. Nekem is van olyan barátom, akinek az apukája külföldi volt, ő már itt született, mindig is itt élt, de megkapta az állampolgárságot és szavazhat az adott ország választásain. Ott egyébként senki sem siránkozik emiatt. De még egyetlen más országban sem hallottam ilyet.
2017. nov. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
65%
#19: A kettős állampolgárok szavazata, nagyjából egy parlamenti helyet hoz a Fidesznek, szóval, erős túlzás, hogy ők döntenek az életünkről. Egyébként sok országnak vannak kettős állampolgárai, akik szintén szavazhatnak, de csak nálunk jelent ez ekkora problémát.
2017. nov. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!