Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért gyűlölik, olyan sokan a...

Miért gyűlölik, olyan sokan a mai napig Gyurcsány Ferencet?

Figyelt kérdés

Nekem se a kedvencem,ezer és ezer dologgal nem értek egyet balos politikájával,de két dologban nagyon is egyet tudok vele érteni.


1.Le kell váltani Orbán Viktort.

2.Határon túli magyarok szavazati jogának megvonásával.



2017. nov. 7. 10:41
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
68%
Szakadjatok már le a határon túliakról!
2017. nov. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
szóval teljesen rendben van,hogy a határon túli magyarok szavazhatnak, figyelembe véve azt, hogy nem Magyarországon fizetnek adót.
2017. nov. 7. 10:50
 3/35 anonim ***** válasza:
53%

Teljesen rendben van. Engem nem zavar, mert én nem vagyok agyhalott, aki elhiszi azt az ordas hazugságot, hogy a határon túli magyarok szavazata döntően befolyásolhatja Magyarországon egy választás végeredményét.

Ezt ugyanazok a hülyék szopják be most is, akiket anno meg lehetett vezetni azzal, hogy jön a huszonhárommillió román.

2017. nov. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim válasza:
68%
Mert egy elmebeteg
2017. nov. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
80%
Miért gyűlölik? Mivel Gy.F. egy idióta f@.
2017. nov. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
74%

Azért mert ő volt az aki Orbánt a nyakunkra ületette.

Amikor megválasztották mindenki azt hitte, hogy ez végre egy aránylag normális ember.

Aztán kiderült, hogy ugyanolyan hazug szemétláda mint mindenki más lásd Öszödi beszéd, Sukoró stb.

Továbbá a gazdaságpolitikája egy katasztrófa volt mert rohadtul túlköltekeztünk növelve az államadósságot. Aztán jött a válság, ami a magas eladósodottság miatt minket sokkal jobban megütött mint a többi V4 országot, és ha nincs az IMF meg a Templeton akkor csődbe mentünk volna.

Aztán amikor látta, hogy ehhez ő kevés lemondott, otthagyva maga mögött a szemétdombot, amit Bajnainak kellet eltakarítani az IMF meg az EU hitelell és a megszorításokkal amit Feri nem mert meglépni mert túl gyáva volt.


Szóval Gyurcsány fő bűnei:

- Lejáratta és lózunggá silányította az EU s és balos értékeket

- Nem mondott le Öszöd után

- Vadbarom és felelőtlen gazdasági politika

- nem mert meépni a szükséges megszorításokat

- Továbbra is mérgezi a politikai életet


Mindezek eredményeként a baloldal máig romokban és kaptunk a nyakunkra egy maffikormányt ami bármit megtehet jelentős kihívó ellenében.

Köszi Feri, imádunk. <3

2017. nov. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
68%
(szóval teljesen rendben van,hogy a határon túli magyarok szavazhatnak, figyelembe véve azt, hogy nem Magyarországon fizetnek adót.) Igen rendben van más országoknál is bevett szokás. Gondolom máshol nem foglalkoznak vele mert nincs aki a gyűlöletet szítsa mint itt. Ugyan ez volt mint a 20 milió románnál. Azt is besz.ptátok. Nem vettem észre hogy elárasztottak volna minket.
2017. nov. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
85%

"1.Le kell váltani Orbán Viktort."


Lehet. De ha leváltjuk egy agyalágyult Gyurcsányra (lásd. előttem szólók), akkor mivel vagyunk előbbre? Lehet korlátlanul gyűlölködni a határon túli magyarokra?


"2.Határon túli magyarok szavazati jogának megvonásával."


Ez Nyugat Európában bevett szokás, érdekes Gyurcsány EU-t akar, Nyugat-Európai szabályokat nem. Ééérdekes...



https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__88..

2017. nov. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Minden hónapban a Bruttó béremből 33,5%-ot vonnak.
2017. nov. 7. 11:08
 10/35 anonim ***** válasza:
67%
Mert Fletónk szimplán csak egy pszichopata.Még a törvényhozás közelébe se engedném.
2017. nov. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!