Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A hazánkban élő nem magyar...

A hazánkban élő nem magyar nemzetiségű állampolgárok, hogy válaszolnak a Soros kérdőívre?

Figyelt kérdés

Nekik milyen érzés ezt olvasni,hallani,stb?


Itt élnek,beilleszkedtek,családot alapítottak,gyereket neveltek,adóznak,stb.



2017. nov. 9. 12:14
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Szerinted az álltalad említett emberekkel kinek van baja? Senkinek. Nyilván ha valaki legálisan jutott ide és szavazhat akkor állampolgárságot is kapott. Nyilván ő se akar ide élősködőt. Ez olyan mint a cigányoknál van. A normális még gég a saját cigány társait is utálja ha nem úgy élnek mint kellene
2017. nov. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
18%
Feleségem értetlenkedik, szörnyülködik. Azt várom már, hogy mikor fogja valami hülyegyerek lemigránsozni, miközben már talán régebb óta él itt, mint amikor ő megszületett.
2017. nov. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
23%

Ja értem, tehát akkor az erdélyi magyar állampolgárok románok (Gyurcsány szerint) és nem kell nekik választójogot adni, de az itt élő nem magyar állampolgárok meg szavazzanak nyugodtan.

A kérdésem adott továbbra is:

https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__88..

2017. nov. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
4%
ha van egy kis józan eszük, akkor nem akarják ide azokat az embertömegeket akik elől elmenekültek
2017. nov. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
42%

Erről az amerikai elnökválasztási kampány jut eszembe.


Tudható volt, hogy Trump erőteljesen korlátozni kívánja a bevándorlást, különös tekintettel a mexikói migránsokra.


Egy tévéstáb megkérdezte az utca emberét, mit vél erről. Voltak válaszok, ilyen is, olyan is. Egyszer csak megállítottak egy szemmel láthatóan hispán külsejű fiatalembert, ő mit szól hozzá?


- Nagyon helyes, igaza van Trump - nak, meg kell állítani, ne jöjjenek többen Mexikóból!


- Na de...hiszen maga is mexikói? Nem? - csodálkozott a riporter.


- Na igen. De én már itt vagyok. Több meg már ne jöjjön!

2017. nov. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
61%

akkor minek választunk kormányokat, hogyha úgyis csak az "demokratikus" amit a féleszű ballibbantak találnak ki?


egyáltalán minek akarnak ideimportálni még több képzetlen embert, hogyha már a jelenlegiekkel sem tudnak semmit sem kezdeni?

2017. nov. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
Az oké, ha lepontoztok véleményért, de amikor én tudok egyedül válaszolni rendesen mert közvetlen tapasztalatom van feleségem révén, akkor melyik okos szerint nem hasznos a válaszom?
2017. nov. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
nem magyar állampolgárok nem kapnak kérdőívet szerintem
2017. nov. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a legtöbbje magára sem veszi, és szerintem ők sem hiányolják ide a csőcseléket.
2017. nov. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!