Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy profession....

Miért van az, hogy profession.hu-n a "jól fizető állások" fülnél szinte csak külföldi állások találhatók? Ez nem egy politikai kudarc?

Figyelt kérdés

Leszámítva néhány IT szoftverfejlesztői állást Budapesten, az összes, de az összes külföldi, mind tapasztalt szakmunkásokat keresnek Németországba, Angliába vagy Franciaországba. És ami a legnagyobb szégyen, hogy mindezt Magyarország vezető álláshirdetői portálján... szégyen.

Ezt, hogy tudja kimagyarázni a Fidesz? Erről is Soros tehet, vagy hogy?


2017. nov. 10. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért lenne politikai kudarc, ha senki nem ígérte, hogy ez változni fog. Nagyon messzire kell visszamenni az időben, hogy ne álljon fenn ez a helyzet.
2017. nov. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szakmunkás(amúgy mindenféle "munkásra" igaz) annyit kap amennyit hajlandóak fizetni a szakértelméért, ha Magyarországon az átlag gyengébben keres mint nyugaton és még olcsó János is akkor mégis miből tudnának magasabb bért ajánlani egy jó szakembernek?


Hol élsz te aranyvirágbogaram? Ez nem 2010 óta van így, most annyi a nagy változás, hogy boldog boldogtalan mehet ki külföldre, hogy leessen az álla amikor a 400-500 ezer forintnak megfelelő eurós fizetésével ugyanúgy csóró, mint otthon a 150 ezerrel.

2017. nov. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kérdező ha valamihez nem értesz, ne okoskodj...


Én ma kiborítottam a vízet és nem kérdeztem meg a GYK-n hogy tudja kimagyarázni ezt a Fidesz

2017. nov. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!