Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért ilyen gyenge a Momentum...

Miért ilyen gyenge a Momentum támogatottsága?

Figyelt kérdés

2017. nov. 12. 02:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Mert sokan azt se tudják,hogy léteznek,egyrészt.

Másrészt sokan Fidesz 2-t látnak bennük vagy épp ellenkezőleg,egy újabb MSZP-t vizionálnak a helyükre

A 3. probléma meg az idő,túl fiatalok még,a Fidesznek is sok idő kellet,mire egyáltalán a parlamentbe bejutottak..

2017. nov. 12. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom, hogy milyen az "ilyen", de most komolyan..

Mire fel? Népszavazási kérdések.. lehetetlen program.. Arról már nem is beszélve, hogy ez a "senkivel se fogunk össze" mentalitás személy szerint taszító. Olyan, mintha azt mondaná, hogy ők és az ideológiájuk előrébb van, mint Magyarország. Plusz, hozzá lehet még tenni, hogy hol is voltak az elmúlt pár évben? Addig is szar volt a helyzet, de ők csak a választások előtt egy évvel jelentkeznek be, addig mit is csináltak?

2017. nov. 12. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
46%
Ki lát benne fidesz 2 őt? Én inkább egy új lmpnek nézem, vagy viccnek
2017. nov. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólva, olimpia rendezés elleni aláírásgyűjtés óta, alig hallottam róluk.
2017. nov. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

1#

szerintem ezeket a "címkéket" azért aggasztják rájuk, hogy mindenki "utálhassa" őket valamiért (mszp ellenesek: "ááhhh én még egy mszp-re nem szavazok" fidesz ellenesek szintén és így tovább...

2#

szerintem azért nem fognak össze, mert elég távol áll a szemléletük a többi pártéhoz képest, illetve mivel fiatalok így gondolom ez volt a leghamarabbi időpont mire megfogalmazták a céljaikat szemléletüket, embereket szerveztek be stb. hogy el tudjanak indulni

3#

viccpártnak ott a kétfarkú :)

4#

Igazából minden válaszban felleltem azt, hogy nem sokat tudnak róluk az emberek, csak azt, amit felkap a média, az meg nem túl sok... Van egy youtube csatornájuk a "momentube" illetve programjuk, meg facebook oldaluk, ahol lehetne róluk tájékozódni. Ezek alapján én azt látom, hogy gőzerővel dolgoznak és nagyon sok munka van mögöttük, de akkor úgy tűnik, hogy az emberek tájékozottságával van a gond :/ Meg gyenge a marketingjük (most nem kapták fel a médiában a matricázott plakátokat a metró aluljárókban?)

2017. nov. 12. 13:46
 6/11 anonim ***** válasza:
Rossz a programjuk, vagy amikor legutóbb néztem még az volt (de így már nem szavaznék rájuk ezután bármit mondanak)
2017. nov. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha elolvasod a programjukat nem fogsz csodálkozni.Nem kínál megoldást semmire olyan az egész mint egy rossz középiskolás dolgozat netről copy pastelve GDP számok stb.
2017. nov. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
19%
Hagyjál már, ez a pártnak nemnevezhető káros képződmény egy forintot nem ér. Ez akar egy nemzetet vezetni. Soha nem fognak kerülni még a hatalom közelébe se.
2017. nov. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

1. miért rossz a programjuk? (nyilván nem érthet mindenki mindennel egyet, de így kijelenteni összességében, hogy rossz, eléggé úgy hangzik, mintha a szomszédban azt mondta volna mariska, hogy rossz és akkor rossz, vagy valahol olvastam róla, hogy rossz a programjuk, és ezért rossz, de magát a programot nem is ismerem)

2. Melyik pártnak a programja színpatikusabb és mi tetszik benne, ami azzá tette?

2017. nov. 12. 19:58
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Aki szerint rossz a programjuk: Nekik legalább van programjuk, ellenben a jelenleg kormányzó párttal...
2017. nov. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!