Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi ez a cikk? Van értelme?...

Mi ez a cikk? Van értelme? (Nem sok jóval kecsegteti a Szolnok környéki lányokat a KSH) Magyarországi embereket Ukrajnához hasonlít?

Figyelt kérdés

[link]

Vélemény a cikkről ? Magyarországi embereket Ukrajnához hasonlít ?



2017. nov. 14. 12:29
 1/7 anonim ***** válasza:
ezek csak statisztikák, mivan akkor ha összehasonlítja?
2017. nov. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez a cikk egy rövid értesítés egy statisztikai adatról.


Ebben a formában nincs sok értelme neki, adhatott volna átfogóbb elemzést.


Röviden arra a jól ismert jelenségre hívja fel a figyelmet, hogy a várható élettartam nagyban függ a lakhelytől. Ami persze önmagában nem igaz, ezért is kellene az átfogóbb elemzés.


Mindenesetre az adat jól mutatja, hogy nagy az országrészek közötti egyenlőtlenség. Ez lenne a cikk értelme.

2017. nov. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ezt eddig is tudtuk nem ? Ezért kár volt megírni és ezért csodálkozom a dolgon
2017. nov. 14. 14:18
 4/7 anonim ***** válasza:

3 év különbség van mindössze a nyugati és keleti országrész között a lányoknál, a fiúknál 10, igaz a cikk a lányokra írja a 10 évet, ellentmondásba kerültek.

Amúgy elég furcsa, hogy majd 80 év a fővárosi és a kisalföldön a várható élettartam, amikor folyton arról írnak, hogy a fővárosi és hasonló nagyvárosokban kb 8-10évvel kisebb a várható élettartam.

2017. nov. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Négyes ne szórakozz mert belezavarodok már a dologba :D
2017. nov. 14. 14:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Városi környezetben hogy többet élnének az emberek szerintem ez nettó hülyeség már csak azért is ha a levegő minőségét nézzük a másik a mindennapi stressz ami városokban jellemzőbb (zaj, tömegközlekedés okozta dugók stb)
2017. nov. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hatos hát igen igazad van és erre gondoltam én is elsőnek.
2017. nov. 14. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!