Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vajon, hogy gondolta az...

Vajon, hogy gondolta az önkormányzat, hogy mindenféle ellentételezés nélkül csak úgy elvesz magántulajdonú ingatlanrészeket? Nem kellene a polgármesternek azonnal lemondania?

Figyelt kérdés
[link]

2017. nov. 15. 11:59
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

1. Nem vett el semmit.

2. Nagy összegben mernék fogadni, hogy amikor erről beszélgettek a közgyűlésen, akkor ezek az emberek lapítottak, mint szar a fűben, és kb annyit fogtak fel az egészből, hogy lesz 'ingyen' út a telekhez.

2017. nov. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%

Ja, tehát az önkormányzat kiépíti az utat, és még ő fizessen a 16 méter telekért... értem én, csak keresem a logikát benne.

Az ilyen dolgokat - ahogy az előző is írja - a közgyűlésen megbeszélik, kézfelemeléssel szavaznak. Javítsatok ki, de szerintem nem szokás az útért pénzt kérni. Ha meg az útban van a garázs, arról bíróság dönt: lebontják vagy meghagyják.

Mielőtt valaki ebbe beleszól (pláne felesleges hangulatkeltő kérdést ír ki gyakorira), és a polgármester lemondását követeli (úgy hogy nem is él ott lol) először tájékozódjon a dolgok menetéről.

2017. nov. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


a balbolsik új nemzeti hőst avatnak

eközben a valóság rájuk rúgja az ajtót... megint :DD

2017. nov. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ha van egy ingatlanom, azt nem sajátíthatja ki az állam, vagy önkormányzat ellentételezés nélkül.


Hogy van ez arrafelé?


Fel kell ajánlani a magántulajdont a köz javára? Tsz lesz-e? Kommunizmus már megvalósult? :-)

2017. nov. 15. 18:47
 5/5 Andizsuzsi ***** válasza:

"Javítsatok ki, de szerintem nem szokás az útért pénzt kérni."


Nem az útért kérne, hanem a telekért.

2017. nov. 16. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!