Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 5-6 éven belül tényleg megszűn...

5-6 éven belül tényleg megszűnhet Magyarország?

Figyelt kérdés
Egy Egyetemi tanár ismerősöm mondta ezt. Szerinte olyan lejtőn vagyunk, ahonnan már nincs visszaút és 5-6 éven belül teljes lesz a káosz, amibe először az egyszerű polgári réteg fog beleroppanni. De nem értem egy ország hogyan szűnhetne meg? Ilyenre volt már példa a történelemben?

2017. nov. 16. 17:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem az idióta tanár ismerősöd állása fog megszűnni - és már jóval hamarabb... :)
2017. nov. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
66%
Itt a példa hogy idióták is oktathatnak fiatalokat.
2017. nov. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Azért ha megfigyeljük magyarország világpolitikai helyzetét, eléggé rossz irányba tartunk. egyre kevesebb befektető jön az országba, ami főleg a fidesz politikájának kösznönhető. Magyar vállalatok meg ugye nincsenek, amik pótolhatnánk a külföldi cégeket. Aminek a tanár ismerősöm szerint az a fő oka, hogy a tehetősebb magyar befektetők inkább külföldben gondolkodnak, ahelyett, hogy idehaza fektessenek be. Ezért nincsenek piacképes magyar cégek. Tehát ha nincs külföldi befektető és magyar sem, akkor egy idő után nagy bajba kerülhet a gazdaságunk és ez csak az egyik gond a sok közül.
2017. nov. 16. 17:47
 4/23 anonim ***** válasza:
74%
Csodálkozunk hogy ilyen a tanítás színvonala?
2017. nov. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
74%
Nem fog megszűnni, csak max egy ukrajna szintű szemétdomb lesz ha kilépünk az EU ból amire a Soros miatt rettegő narancszombik miatt egyre nagyobb esély van
2017. nov. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
69%
Persze megszűnhet, ha ránk dob Oroszország egy atombombát, vagy egy hatalmas aszteroida telibe kap minket. De ha nem számolunk ilyen rendkívül csekély valószínűségű eseményekkel, akkor nem fog megszűnni Magyarország.
2017. nov. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Lazy Lover ***** válasza:
68%
nem szűnik meg csak lesz 3 millió nyugdíjas meg 4 millió roma
2017. nov. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
76%
Sokkal több és türelmesebb birka van Mo-n, ahhoz, hogy az úgy nevezett "polgári réget" megroppanjon. Aki eddig tűrte, ez után is fogja, akinek elege volt az egészből, már rég határon túl van.
2017. nov. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem a tanárod adja a diplonyát (ha egyáltalán van neki olyan), és menjen el portásnak! ;)
2017. nov. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
34%
Én ennyire pesszimista nem vagyok, de optimista sem. Nem lejtőn vagyunk, hanem nagyon lankás emelkedőn, és ha ez így folytatódik, akkor menthetetlenül lemaradunk a szomszédokhoz képest, hát még a fejlett országokhoz. Az ellenzék inkompetenes, a kormány meg napról napra él, csak azzal a céllal, hogy a népszerűségi versenyt minden áron megnyerje. Nem mernek hozzányúlni az égető problémákhoz, nehogy véletlen elveszítsenek 5% szavazót. Fél év sincs már a következő választásig, nézzük már meg mi történt az előző óta: az égvilágon semmi. A migránsozás megy gőzerővel, amivel le lehet kötni az embereket, népszerű téma is, de ezen kívűl mit tud felhozni a politika a ciklusban? A Fidesz 2014-ben program nélkül nyert, akkor azt mondták van program, csak nem mutatják meg, most viszont az látszik, hogy tényleg nem volt semmi terv, csak úsztak az árral, és nagy szerencséjük, hogy beütött ez a bevándorló cirkusz. Hát itt tartunk és még jön 4-5 év ebből. Majdnem 20 év elvesztegetve ha a stagnálást mondjuk 2006-tól számolom, és akkor még nem is voltam szigorú.
2017. nov. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!