Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehetne elmagyarázni a...

Hogy lehetne elmagyarázni a baloldalnak, hogy vannak emberek akik jobboldali politikát szeretnének, és ezt egy demokratikus társadalomban illene tiszteletben tartani?

Figyelt kérdés
2017. nov. 18. 17:18
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
88%
Baloldalinak vallom magam, de tiszteletben tartom a jobboldal véleményét, és tudtommal nem vagyok demokrácia-ellenes.
2017. nov. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
87%
Azért ennek nézz egy kicsit utána, hogy ja jobboldal már kiket, hanyszor nevezett hazaárulónak.
2017. nov. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
79%
Amúgy meg, milyen elszólás? Én szavaztam már "baloldali" és "jobboldali" pártra is és alighanem fogok is még. Leszarom az ilyen- olyan ideológiákat.
2017. nov. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
82%

Tiszteletben lehet tartani,de büszkének mondjuk nem kell lenni rá,a szociáldarwinista,gyűlölködő társadalomra.


Amikor megkérdezik,hogy büszke vagy-e rá,hogy magyar vagy,mire kellene büszkének lennem?


Egy olyan társadalomra,akik azt vallják,hogy

-a gazdagoknak mindent

-az elesettekbe bele kell rúgni még egyet

-a munkavállaló teljesen ki legyen szolgáltatva a vállalkozóknak

-gyűlölködés,gyűlölni mindent,ami nem olyan,mint én.

-Pozitív diszkriminációban részesíteni azokat aki a többsége társadalmat alkotják a kisebbségek kárára.


Ha svéd lennék,arra büszke lehetnék,magyarnak lenni,viszont sajnos nem valami büszkélkedni való manapság.

2017. nov. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

Én megy úgy látom, hogy :

- A legfelső jövedelmi tized semmilyen értelemben nem gazdag. A legfelső. Szerintem rendkívül aljas dolog gazdagokról beszélni.

- Nem vagyok hajlandó támogatni a lumpen életmódot. Nem csak azért, mert sokba van, hanem azért is, mert nem emberhez méltó élet. Szerintem nem rúgok bele a szegénybe, mert közmunkára fogom az otthoni vegetálás és akalmi feketemunka helyett.


"--a munkavállaló teljesen ki legyen szolgáltatva a vállalkozóknak "


nem fidesz sajátosság, és még csak nem is igaz ebben a formában


"-Pozitív diszkriminációban részesíteni azokat aki a többsége társadalmat alkotják a kisebbségek kárára. "


Ez sem igaz. A tisztességes polgári életet részesítjük előnyben a lumpen életmód kárára.


"-gyűlölködés,gyűlölni mindent,ami nem olyan,mint én"


hát ez főleg a baloldalra igaz

nem tudom észre vetted-e hiába próbálnak nagy antiszemita és rasszista vitákat generálni a balos közszereplők nem nagyon jön nekik össze

2017. nov. 18. 18:50
 16/30 anonim ***** válasza:
86%

Kérdésed alapján nem hiszem kérdező, hogy te megértenéd a kérdésedre adott magyarázatot. Pedig nyilván ezt várnád.


De ha tévednék, és mindössze egy kérdésbe igyekeztél burkolni egy, a valóságot nyomokban sem ismerő állítást, akkor azt mondom: előbb meg kellene ismerni a baloldali és a jobboldali politika fontos ismérveit, összevetni azokat a demokratikusság fogalmával, majd az elvont elméletet szembesíteni a gyakorlattal, ez lehetővé tenné a felszínes gondolkodás helyet az érdemit. Arra persze nem vállalkozom, hogy eldöntsem: akarnád-e ezt.

2017. nov. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:

"Azért ennek nézz egy kicsit utána, hogy ja jobboldal már kiket, hanyszor nevezett hazaárulónak.

"


a "demokratikus erők" sem különbek nézz utána

2017. nov. 18. 19:01
 18/30 anonim ***** válasza:
84%

Az utóbbi időben az uszítás magasiskoláját mutatta be azorbán, Uszított a migránsok ellen uszított az UNIO ellen Uszított Soros ellen Uszított Vona ellen uszított a balodal ellen uszított Gyurcsány ellen stb stb.

Ez a valóság ezért mondják rá hogy egy megosztó ember nem képes egyesíteni a nemzetet, csak az uszításban tud eredményeket felmutatni.

2017. nov. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:

szerintem meg az ellenzék "él" már 7 éve a feneketlen orbángyűlöletből


soha nem volt hajlandó pl a migránskérdésről vitatkozni


ja hogy a kérdés is erről szól?

2017. nov. 18. 19:06
 20/30 anonim ***** válasza:
86%
Az ellenzéknek nem az a dolga hogy szeresse az aktuális kormányfőt, sokkal inkább az hogy felszinre hozza a kormányfő és a kormány hibáit és ezen hibák kijavítására ösztönözve segítse az országot egy igazságos mindenki számára elfogadható élhető helyé tenni.
2017. nov. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!