Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hogy jutott el a magyar...

Hogy jutott el a magyar társadalom oda, hogy a lopás, csalás, és hasonló bűncselekmények már nincsenek társadalmi szinten elítélve? A lopás egy teljesen elfogadott dolog.

Figyelt kérdés
Én annak idején úgy lettem nevelve, úgy szoktam meg, hogy a másét elvenni, kicsalni, ellopni bűn, ennek megfelelően szégyen ha valaki ilyennel lebukik. Ezzel szemben az utcán hemzsegnek a bűnözők, az a menő aki rafkós, "ügyes", a médiában a példa félbűnöző-bűnöző, aki sokat dolgozik, tanul, az lúzer, madár, csicska. A közelmúltban elítélt adócsaló lett polgármester, tehát egyáltalán nem számít, hogy bűnözött, elnézzük neki (nem releváns, hogy milyen párt). A zenét, filmeket letöltjük. A vevőt átverjük. Minden politikához köthető lopást megbocsátunk.

2016. aug. 30. 21:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
38%

Ha megnézed, Viktátorunk és a farkaskái napi szinten csinálják, náluk ez már rutin, a levegőt se veszik hanem lopják. Nem véletlen, hogy az alárendeltjei is átveszik ezt a frankó megélhetési módszert, és csórnak mindent amit csak lehet. Tőlük meg a lakosság ugye, mert a törvények elméletileg mindenkire egyformán vonatkoznak, tehát vagy mindenkinek szabad lopni, vagy senkinek. A maguk képére formált jogrendszer pedig adja alájuk a lovat. Ha csalsz, lopsz, sikkasztasz, megdícsérnek és elismernek, ha napi 25 órát gürizel, lehülyéznek és lúzernek titulálnak. Még az emberölést is megúszod ejnyebejnyével. Ha pedig megvéded magad a bűnözőktől, téged vágnak sittre egy életre.

Jelenleg itt tart az ország. Becsületes vagy és éhendöglesz, a lopás pedig a világ legtermészetesebb dolga.Köszönjük Fityesz, köszönjük Sintér Sanyika. Két hét alatt rend lesz :DDD

Magyarország, én így szeretlek!!!

2016. aug. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 lumia 532 válasza:
11%
nem lehet megelni tisztessegesen mert szetloptak az orszagot, ezert aki teheti lop csal, nem tudom meddig tur meg a magyar, megvarjak amig a gyerekeiknek nem tudnak majd enni adni? mas nep ezt nem turne, csicska nep a magyar ennel szanalmasabb mar csak a cigany nep
2016. aug. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%

Aki egyszer már életében bármilyen formában lopott, nem szólalhat itt meg.

Ha létezne egy felsőbb hatalom, amelyik ezt ellenőrizni tudná, és aki mégis írt ide, törölné, hej de szép fehér tiszta lap lenne ez a GYK. Hogy felkopna a tulajdonosok álla. De ilyen hatalom nincs, a válaszok meg csak jönnek...

2016. aug. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Shai-Hulud ***** válasza:

Hogy jutott a társadalom oda?

Ismered a közmondást: Fejétől bűzlik a láb..........

2016. aug. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
4%
Olyan az ország,amilyen az "elitje".Az emberek látják,hogy Magyarországon,ez az érvényesülés útja.
2016. aug. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
6%
Mert a magyar az egy balkáni nép.
2016. aug. 31. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
11%
Úgy, hogy már megszoktuk, hogy mindezt nyugodtan meg lehet tenni, nem lesz semmi következménye, csak jó kapcsolatok kellenek hozzá.
2016. aug. 31. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Gyömrői vagy? :DD
2016. dec. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mindkét volt főnököm egy korrupt tolvaj, engem pedig azért rúgtak ki, mert nem értettem egyet. Velük mi történt? Semmi, élnek, mint hal a vízben, az egyiket kitüntették, köztiszteletben áll, a másik egy nagy intézet igazgatója lett.


Magyarországon a tisztességes embereket kinyírják, a tolvajokat kitüntetik.


Ne hazudjatok és ne lopjatok soha!

2017. márc. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Egyre több a hülye ember,és ennyi...
2017. ápr. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!