Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A cigányok mély vallásossága...

A cigányok mély vallásossága az oka annak, hogy ők elítélik a migránsokat?

Figyelt kérdés

Magyarország keresztény ország, keresztény hagyományokkal, kultúrával amit meg kell védeni a beözönlő muszlim migráns tömegektől ahogy azt kormányunk teszi.



A magyarországi cigányság tagadhatatlanul mélyen vallásos, istenfélő, keresztény.

Tiszteli Krisztust és a Szűz Anyát is.

Saját tapasztalat alapján is mondom ezt.


A cigány barátaim, ismerőseim gyakran megemlítik Istent és a házuk tele van Mária és Jézus képekkel meg nagy keresztekkel.


Tehát elmondható, hogy a cigányság nagyon vallásos.

Azt is tapasztalom emellett, hogy elítélik a migránsokat.


Valóban az lehet az oka, hogy ugye a migránsok főként iszlám vallásúak és a cigányok emiatt megvetik őket, mert veszélyt jelentenek a kereszténységre?


Ti mit gondoltok erről?



2017. nov. 21. 19:05
1 2
 11/17 Fritzkó Mákiel ***** válasza:
Náluk még nem futott ki teljesen az erőelvűség, ezért csak velünk érzik jól magukat. A többi népet akár fekete, akár arab, nem fogadják be lakótársnak, pontosan azért mert ezek között meg vannak olyan személyek akik akkor is az erőhöz nyúlnak, amikor van más lehetőség. Nálunk meg őszintén ha valaki vérzik valahol, és mondjuk több mint fél deci vér kijön, a közösség összeszrrja magát. Saját magamon tapasztaltam többször is, pedig még csak meg se szédültem. És mindenki azt mondja hogy annyit nem ér semmi hogy ez történjen velem, pedig jóformán egy fél pohár víz meg egy villahegynyi kaja a nagy "áldozat" :D
2017. nov. 22. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
53%

"Nemigen van pénzük kábeltévére"

No, ezt nem mondanám. Ha kajára nem is futja, de a cigi, pia, TV, meg a karácsonyi fénysor elengedhetetlen.

Mellesleg a cigányok nagyon rasszista elvek mentén élnek. Még egymást is utálják, és lebüdöscigányozzák. A lovári a beást, a kolompár a teknővájót, és viszont.

2017. nov. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

A cigányok nem azért hordanak keresztet mert hívők, hanem mert valamilyen oknál fogva vagánynak tartják.


Szerintem ha megkérdeznéd bármelyiket, ötletük sem lenne a keresztény történelemről illetve Jézus tanításairól.

2017. nov. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Jah nagyon vallásosak.

Konkrétan pár hónapja olvastam, hogy Bulgáriából elüldözik a cigányok a menekülteket, mert félnek, hogy elveszik tőlük a segélyeket és a menekültekre költik.

2017. nov. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

"A magyarországi cigányság tagadhatatlanul mélyen vallásos, istenfélő, keresztény.

Tiszteli Krisztust és a Szűz Anyát is.

Saját tapasztalat alapján is mondom ezt.


A cigány barátaim, ismerőseim gyakran megemlítik Istent és a házuk tele van Mária és Jézus képekkel meg nagy keresztekkel."


Náluk a vallás inkább babona. De már az is kevésbé. Ha annyira hívők lennének, akkor nem rabolnának ki templomokat. De erre vidéket jócskán van példa.

Szerintem nagy részük nem foglalkozik a migránsokkal, aki meg igen, az meg félti a segélyét.

2017. nov. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Az első mondat elárulja hogy propagandakérdés, felesleges rá válaszolni.
2017. nov. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Nem ítélik el a migránsokat sőt.
2018. máj. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!