Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Munkahelyen / iskolában...

Munkahelyen / iskolában megtudják nézni ha én valamilyen pártnak a tagja vagyok? Lehet belőle hátrányom?

Figyelt kérdés

Ha tagja vagyok egy pártnak, de nem reklámozók, nem mondom senkinek, én tudom még a többi tag, a munkahelyen / egyetemen / egyéb iskolában meg tudják nézni hogy tagja vagyok-e? Ha megkérdezik és letagadom, tudják ellenőrizni?

És ha megtudják származhat belőle hátrányom vagy ez szabad véleménynyilvánítás, tehát nem rúghatnak ki / szankcionálhatnak miatta?


2017. nov. 22. 19:39
 1/7 anonim ***** válasza:
minek lép be pártba, aki ennyire szégyenli?
2017. nov. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

1# mert míg 40 éve az jutott előrébb aki tagja volt "a pártnak", addig ma egyes helyeken erősen lenézik az egyes pártokat. Ami miatt hátrányban részesíthetnek.

Márpedig dolgozni ugyanúgy kell és szélsőjobboldali rasszistának, mint egy migráns simogató baloldalinak ha meg akar élni. Az pedig hogy ő mit gondol, egyéni véleménye és ha akarja, nyugodtan kimutathatja.

A kérdés, hogy ha tag, utána tudnak nézni? Vagy csak ha ő mondja el és akár hazudhat is?

2017. nov. 22. 20:02
 3/7 anonim ***** válasza:
26%
migráns simiből lazán meg lehet élni manapság
2017. nov. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Lehet belőle hátrányom?"


Két dologtól függ: 1. Melyik pártról van szó? (ellenzéki v kormánypárti) 2. Mikor derül ki? (most vagy esetleg évek múlva)

2017. nov. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Erre vonatkozott a kérdés, hogy egyáltalán kiderülhet-e, ha nem mondom el.
2017. nov. 22. 20:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha a ceu-n vezeted a büfét, akkor biztosan utánanéznek. Ha a SOTÉn, nem hiszem, hogy érdekli őket.
2017. nov. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha "liberálisokkal" vagy körélvéve és gyanús vagy nekik akkor tuti utánad néznek. Ha pl kormánypárti vagy, azt is gyorsan elítélhetik, ha jobbikos azt sem. Közösség függő...
2017. nov. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!