Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki retteg a migránsoktól...

Aki retteg a migránsoktól belegondolt már hogy ők egyébként mért is maradnának egyáltalán Magyarországon?

Figyelt kérdés

Azért kérdem mert amit én Erdélyi Magyarként megkaptam anno pedig csak tanulni jöttem Budapestre, na azt senkinek nem kívánom.


Ez a miből van pénzed ?

Homoszexuális vagy e ?

A privát szféra teljes ismeretlensége.

A rasszizmus, az egymás zsebében turkálás.

Az állandó gyűlölködés, ellenség mindenhol.

Aki nem ért velem egyet az örült. (Finoman szólva.)


De egyébként a Magyar a világ egyik legnehezebb idegnyelve és a fizetések is átlag 400-500 euró.

Ausztriában a segély olyan 1.000


Én személy szerint nem értem hogy mért akarna bárki is egy ilyen országban élni. Egyetem után még én is visszamentem Erdélybe.



2017. nov. 26. 00:30
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
85%

Mert ostobák:)

Illetve itt is van egy proli réteg,akit segélyeznek,meg örül,hogy élheti a proli életét,és nem akarja,hogy mások kapjanak ebből a nagyszerű segélyezésből,ami nálunk van:D

2017. nov. 26. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
37%
Nem tudom miről beszélsz. Én budapesti vagyok és nem jött szóba a szexualításom ha nem én hoztam fel, rasszizmus sincsen, és a fizetéseinket sem áruljuk el, csak a legközelebbi ismerőseinknek.
2017. nov. 26. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim válasza:
62%
Akik a kormány agymosó plakátjainak hatására rettegnek, azok egyáltalán gondolnak bele semmibe. Jellemzően azok az emberek rettegnek legjobban, akik még életükben nem láttak menekültet, vagy egyáltalán bármilyen külföldit. Néhány elmaradottabb faluban egy nagyobb lerészegedés után már egymást is migránsnak nézik és rendőrt hívnak, itt tart ez az ország...
2017. nov. 26. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
26%
milliószor kitárgyaltuk már ezt a kérdést
2017. nov. 26. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
74%

A múltkor láttam valami öregasszonyt a Youtube-on, aki ült otthon a retekben, a még kb. a nagyanyjától örökölt, százéves, szétrohadó bútorok között a zsíros konyhájában és az volt élete nagy problémája, hogy gyünnek a gonosz migráncsok és mind be akar költözni az ő házába.


Szerinted? Erre mit lehet mondani?

2017. nov. 26. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
68%
Mert itt dúsak a legelők, bővizűek a folyók és jól termők a földek.
2017. nov. 26. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
30%

Nincs értelme belegondolni.


Tudom, a baloldali hazaárulók előszeretettel állítják be ezt úgy, hogy Magyarország "nem vonzó" az idegenek számára.


Nos, kedves hazaáruló, magyargyűlölő kérdező, a nőket erőszakoló, büdös tetves paraziták számára ne is legyen vonzó Magyarország... ide csak európaiak jöhetnek, svédek vagy mások, akik megunták már az otthoni multikultit, hogy nem tudnak lemenni az utcára az arabok miatt (Malmö), hogy mindennap megerőszakolnak egy 22 év alatti lányt. És te ezeket a migránsokat véded kérdező... nyugodtan csatlakozhatsz hozzájuk, menj nyugateurópába, ha annyira sz@r neked itt. Senkinek nem fogsz hiányozni, hidd el.

2017. nov. 26. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
54%

Valószínű a jó kis segély miatt tódulnak oda. Itt nem sok mindent kapnak, miért maradnának itt??

Tódulnának nyugatra...

De állitólag az osztrákok se kérnek belőlük.

Statisztikának is lehet hinni.

Nem akarnak nyelveket tanulni, beilleszkedni, és dolgozni se. Nem csak a biztonsági szakértők mondják ezt.

Továbbá akik a 10 éves kislányokat képesek megerőszakolni, és netán még feleségül is vehetik, mert a hazájukba lehet, szerintem sok a gyerekét féltő szülő szerint : 1 is sok.

Én inkább eszeik itt zsíros kenyeret hagymával, mint 1000 eurót, és félnem kelljen az utcán.

2017. nov. 26. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
55%

"Mert itt dúsak a legelők, bővizűek a folyók és jól termők a földek."


Ja,meg még a plakátokról is egy nevető öregember néz vissza:D

Hát nem minden ember ilyen országban szeretne élni?:D

2017. nov. 26. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
33%

"A múltkor láttam valami öregasszonyt a Youtube-on, aki ült otthon a retekben"


Én villamoson szoktam ilyenekkel találkozni.


Tipikus jelenet hogy a Marika néni elkezdi Bözsi néninek, hogy "Jajj hát ezek a migránsok is, mi lesz itt..."

Majd felszáll egy cigány horda vagy egy 15 évesen seggrészegen, anyuci pénzéből bulizó hülye gyerek, vagy egy hajléktalan. Abban a pillanatban Bözsi néni és Marika néni elcsendesedik, szépen csendben várják hogy lecsillapodjanak a kedélyek, szétverjék a fél villamost, mindenki visszahúzódik a csigaházába.

Aztán amint az ilyen egyének leszállnak, Marika néni újra rázendít a "Jajj mondtam már hogy azok a migránsok..." témára.

2017. nov. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!