Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki retteg a migránsoktól...

Aki retteg a migránsoktól belegondolt már hogy ők egyébként mért is maradnának egyáltalán Magyarországon?

Figyelt kérdés

Azért kérdem mert amit én Erdélyi Magyarként megkaptam anno pedig csak tanulni jöttem Budapestre, na azt senkinek nem kívánom.


Ez a miből van pénzed ?

Homoszexuális vagy e ?

A privát szféra teljes ismeretlensége.

A rasszizmus, az egymás zsebében turkálás.

Az állandó gyűlölködés, ellenség mindenhol.

Aki nem ért velem egyet az örült. (Finoman szólva.)


De egyébként a Magyar a világ egyik legnehezebb idegnyelve és a fizetések is átlag 400-500 euró.

Ausztriában a segély olyan 1.000


Én személy szerint nem értem hogy mért akarna bárki is egy ilyen országban élni. Egyetem után még én is visszamentem Erdélybe.



2017. nov. 26. 00:30
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

"De egyébként a Magyar a világ egyik legnehezebb idegnyelve"


Hát látszik, hogy nehéz "idegnyelv". Te "Erdélyi Magyar".


Én sok erdélyi magyart ismerek, akiknek semmi gondja nem volt itt, amellett jómagam Pesten születtem 42 éve és a kutya nem kérdezte meg életemben, hogy homoszexuális vagyok -e. Miért kérdezte volna? És ha? Állítólag baromi nagy büszkeség annak lenni. Én nem vagyok, a fene egye meg.

2017. nov. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
47%
Látom a ballikoknak már a cáfolatra nem futotta! :P
2017. nov. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

És melyik lenne jobb ha végig dug egy utcát a migri azt elmegy vagy be se léphet*?


*Természetesen ha van nála személyazonosító okmány/útlevél kutya nem nézi, hogy itt van-e vagy nincs.

Jaa, hogy a spanod eldobálja? hát ez van...

2017. nov. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
itt nem egészen erről van szó. nem attól félünk, hogy itt akarnak élni. hanem attól, hogy amíg itt tartózkodnak mit csinálnak. marha nagy a különbség, és itt délen nem túl rózsás a helyzet még akkor sem, ha erről a média mélyen hallgat.
2017. dec. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

26 - os, van kedved írni róla?

Mert biuztosan sokat elhallgat a média. És biza pl a Dunától nyugatra, nem sokat tudunk.

Illetve gyanítom a Balatonnál, vagy Kecskemét környékén kevesebb az infó mi is lehet Röszke és 50 km - es sugarú körében....

2017. dec. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

tavaly előtt voltunk Röszkén, akkor az ott lakók sokat meséltek, de az ugye akkor volt. most egy határ melletti ismerősöm mesélt, csak annyit, hogy ott náluk vannak, de szerencsére gyorsan elhúznak.

amit viszont a saját szememmel láttam az inkább volt félelmetes, mint amit mások elmondtak. mi egy kicsit feljebb lakunk, de határ közeli kisvárosban. van egy kutyánk, nagyon sokat, egy héten többször vittem futtatni a környező erdőkbe. na ezt mostmár nem merem megtenni, pedig nem kis kutya. egy par hete figyeltem fel arra, hogy a munkahelyemre vezető úton (város és falu közt) a nap 24 órájában kinn állnak a rendőrök. nekem ez furcsa volt, de úgy gondoltam, hogy ez szimpla elővigyázatosság. aztán egy kisebb hidegzuhany ért hétfő reggel, amikor is munkába menet egy kb 10 fős csoport mellett haladtam el, akik migránsok voltak. őket mrg is fogták a rendőrök. igazából ezt nem tartottam nagy számnak, gondoltam erre tévedtek. de amikor pár nappal később apám azt mesélte, hogy hajnalban ugyanazon az úton egy 30 fős csoport próbálta megállítani, amiből páran kiálltak a kocsi elé, akkor kicsit elgondolkodtam a dolgokon. fütyültek, kiabáltak, és arra gondoltam, hogy ha én lettem volna ott, mit tettem volna, egyedül éjjel az úton nőként. tudatosult bennem, hogy nagyobb a gond, mint gondoltam, pedig én követem az eseményeket. az is tudatosult, hogy a média erről rohadtul nem beszél. minden szart leírnak a városunk híroldalán, ezt miért nem? apám nem egy félős alak, mégis figyelmeztetett, hogy eszembe se jusson még a párommal se sétálgatni az erdőben, pedig imádunk természetet járni. vajon mi lett volna, ha apám megáll? nekem meglehetősem furcsa, hogy erről csend van. azt mondják nincs már sok migráns, mégis holnap lesz határvadász toborzás.

nekem ez egy nagyon szervezett dolognak tűnik, és hiába mondják sokan, hogy itt csak átmennek, mégis amikor itt vannak nem érezhetjük magunkat biztonságban. papírok nélkül azt tesznek, amit akarnak. nem tudom, hogy mi a céljuk, de nem árt az óvatosság. lehet nem magyarország a fő céljuk, de attól még itt is ugyanúgy megy az állatkodás és félelemkeltés, és ez nekünk éppen elég baj. főleg a hatalmas szakadéknyi különbségek miatt. ők utálják az európaiakat, tök mindegy, hogy az magyar, német, vagy belga.

2017. dec. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Köszönöm a választ.

Erre nem is tudok mit mondani, írni.

Mikor Bóly / Majs közelébe fognak el iratok nélküli személyeket, elgondolkodtató.


( elírtam az előzőnél, a sorszámot. Bocs azoktól akik utánam írnak majd ).

2017. dec. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!