Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A nemzeti konzultációt jobb...

A nemzeti konzultációt jobb lett volna inkognitóban kitölteni?

Figyelt kérdés

Egy cikket olvastam arról hogy akik kitöltötték azoknak "ellophatták,, bizonyos adatait:


[link]


Akkor jobb lett volna virtuális gépen, sandboxban futtatott, tor böngésző alatt (létrehozott új e-mail címmel) kitölteni?


Vagy ezek csak kamu hírek amiket Soros György terjeszt?



2017. nov. 29. 17:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Fúúú, te tényleg nagyon naív vagy...hiszel abban amiben nem kéne.
2017. nov. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
kb ugyanúgy, mint az érvénytelen népszavazással. Sehogy. Jó lett valamire? Nem. Brüsszelben már rég elfelejtették, mert kb ennyit is ért.
2017. nov. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Az lett volna legjobb ha nem foglalkozol vele, de egyébként teljesen mindegy mert azt mondanak amit akarnak amíg nem ellenőrizheti senki.
2017. nov. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Istenem, egyem a naív szíveteket. Legalább 50-szer kitöltöttem különböző kamu nevekkel, és nem létező e-mail címekkel, simán elfogadta mindet. Voltam Mickey Egér, Ülő Bika, sőt még a hecc kedvéért Orbán Viki és Gyurcsány Fletó is, simán ment az egész. Ennyit a pár milliárdos konzultáció komolyságáról egyik oldalról. A másik oldalról meg az is elgondolkodtató, hogy a saját tábort is ennyire veszik "komolyan".
2017. dec. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Gondolom ez csak irónia és nem vergődtél azzal, hogy 50x beküld a konzultációs hülyeséget.:)))
2017. dec. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!