Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért írja ki háromnaponta az...

Miért írja ki háromnaponta az Origó, hogy a Fidesz erősödik?

Figyelt kérdés
Ez mi célt szolgál náluk? Ugyanis ez nyilvánvalóan nem igaz, hiszen aki eddig utálta a Fideszt az senki nem fogja hirtelen támogatni őket, ellenben elég sokan pártolnak el tőlük folyamatosan. Akkor mi a céljuk ezzel, hogy folyamatosan valótlanságokat állítanak?

2017. dec. 8. 19:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
91%

""Etetni a birkákat."


Hagyd már abba ezt a birkázást, ha már szidni akarod akkor szidd a pártot és a politikusait, szavazókat szidni a leggusztustalanabb húzás amit csak kilehet találni"


bocsi

2017. dec. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Az a dolga. Azért tartják.
2017. dec. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
95%
#2 Szerencsére ezt nem te fogod megmondani. A szavazóik tehetnek arról hogy még mindig hatalomban van ez a maffiapárt, tehát igenis felelősségük van.
2017. dec. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
7%

"A szavazóik tehetnek arról hogy még mindig hatalomban van ez a maffiapárt, tehát igenis felelősségük van."


És szerencsére nem te mondod meg, hogy ki legyen a kormányzó párt ebben az országban :)

2017. dec. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"Etetni a birkákat." Gondolom a birka az buta, agy mosottat jelent nálad vagy hasonlót.


Tudod ez nem úgy működik, hogy az ember értelmi szintje annyiból megállapítható, hogy kire szavaz. Minden párt szavazói között vannak okosak és buták is. A fidesz szavazói között is vannak megvezetettek és akik érdekből szavaznak rájuk. Én kicsit más vagyok, mert nekem a jelenben is megéri a Fidesz és a jövőben sem okozhat majd hátrányt, hiszen nyugaton élünk majd. Sajnos ma Magyarországon a hozzád hasonló emberek mentalitása: mindenki aki más oldalon van mint én az a hülye. Ez pedig rossz dolog. Ha ilyen okosak vagytok váltsátok le a Fideszt majd 2018 ban. Amúgy azért írják mert Fidesz pártiak ha jól tudom, bár én nem olvasom őket.

2017. dec. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

#15


Egyébként egyetértek veled hogy az emberek többsége birka pártszimpátiától függetlenül. De azok az emberek akiket ilyen hírekkel etetni kell az Origon abszolút a birka kategóriába tartoznak.

2017. dec. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!