Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz még demokrata pártnak...

A Fidesz még demokrata pártnak nevezhető? Nem kellene a Fiesz-re átnevezni? Vagy a D, az diktatúrát jelöl?

Figyelt kérdés

2017. dec. 9. 16:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
83%

Tudom jobbat:

G-E-C-I-K = gerinctelen cigány kommunisták

Jól kitaláltam mi?:D

2017. dec. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
94%
Tudok*
2017. dec. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

A Fidesz demokrata, hiszen nagyon jó kapcsolatot ápol a kisebbségekkel, és igazából nem is nemzeti érzelmű, csupán populista. Nem értem, hogy lehet egy ilyen pártot nem demokratának nevezni. Itt Bajnai Gordon is annak nevezi Orbán Viktort. Persze, hogy az, ezek mind ugyanazon csoport tagjai:

https://www.youtube.com/watch?v=35HP65I5xV8

2017. dec. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Szép volt, egyik válaszoló azt írja, hogy szélső jobboldali, másik kommunista, tisztában kéne lenni azzal, hogy mi is a FIDESZ. Okosak. Amúgy igen fiatal demokraták szövetségét jelenti.
2017. dec. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

ma 17:58


Erről beszélt hát akkor Simicska......:D

2017. dec. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

És már nem is fiatalok.


Egyébként a Fidesz név már megszokott és nem is mozaikszóként használják, eredete kikopott már régebben.

2017. dec. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Valaki írta, hogy simán Fidesz a nevük ezt kiegészítem mivel a nevük: Fidesz – Magyar Polgári Szövetség (röviden Fidesz), ezért semmi értelme itt a betűkkel szavakat alkotnod, hiszen a Fidesz neve sem kezdőbetűkkel előállított szavakat takar már. Tehát ha nem demokrata az más kérdés mint a neve.
2017. dec. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!