Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Úgy néz ki Karácsony G. lesz...

Úgy néz ki Karácsony G. lesz a közös miniszterelnök jelölt a baloldalon. Legalábbis az Mszp támogatja az ötletet. Mit szóltok hozzá hogy Molnár Gy. Mszp elnök azt se tudja ez az ember melyik párt elnöke?

Figyelt kérdés
2017. dec. 10. 18:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
AZ mSZP csak a túlélésre játszik. Tojik bele ki lesz a jelőlt. Dopeman is lehetne, ha jeletkezne :XD
2017. dec. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nem csoda, szerintem már Karácsony maga sem tudja most melyik pártban van.


LMP -> Együtt-PM -> PM -> Párbeszéd -> Együtt-PM -> MSZP


Eddig. Folyt. köv.

2017. dec. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Mit szólnék? Én meg azt nem tudom, hogy ki a tököm ez a Molnár Gy.?
2017. dec. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Akkor minek irogatsz a politikai rovatba? Legalább a nagyobb pártok elnökeit ismerni illene . Meg ne léssalak itt mégegyszer!
2017. dec. 11. 13:19
 15/16 anonim ***** válasza:

Kész tragikomédia az egész!


Ezekre bízni az országot? :D

2017. dec. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
#14: Hogy szeretnél- e itt látni, az mondjuk, nem érdekel. Amúgy meg, ha nem érzed az iróniat, az szomorú. Természetesen tudom, hogy ki ez a "Molnár Gy.", ahogy nyilván ő is tudja, hogy ki "Karácsony G." és mely párt elnöke. Remélem, nem tételezek fel túl sokat róla...
2017. dec. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!