Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik szerint rossz a mostani...

Akik szerint rossz a mostani kormány azok csak azért mondják mert nem keresnek olyan jól mint előtte?

Figyelt kérdés

Olyan fejlődésen ment keresztül az ország az elmúlt időszakokban amelyre aligha került volna sor ha más kormányoz. Hihetetlen mértékben nőtt az életszínvonal beleértve a gazdaságot és a közbiztonságot, főleg a környező országokhoz képest.


Ennek ellenére mindig vannak akik panaszkodnak, és nyilván mindig lesznek is. De ez vajon csak annak köszönhető, hogy ők az előző kormánnyal jobban jártak? Ismerek olyat aki csak szimplán a saját bénaságát szereti másra fogni, de olyan is van aki az előző kormányba fektetett nem kevés összeget és ezért várná vissza a baloldalt.


2017. dec. 11. 16:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Tízszeresét keresem mint előtte. Akkoriban 47 ezret kaptam. Ettől a kormány még ugyanolyan szar marad.
2017. dec. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Koplárovics Béci ***** válasza:
87%
Reálértékben sokkal jobban keresek, mint 8 éve. De ehhez a kormánynak gyakorlatilag nincs köze. Sőt... Magyar kkv-nál dolgozom, akit a nagy nemzeti magyar kormányunk és csicskásai úgy szartak le, mint annak a rendje. "Támogatjuk a kis- és középvállalkozókat" - szólt közben a duma. Mégis olyan multi cégek nyerték a pályázatokat, akik megköszönték az extrém túlárazott projektek megnyerését néhányezer ember elküldésével - köztük a kormány "stratégiai partnerei" is.
2017. dec. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%

A stadionozás a vasút, igen nagy fejlődés. Minden beruházásból milliókat nyernek ki, megcsinálják fillérekből a legjavát elteszik. Mocskos cigány viselkedés az ilyen.


Tovább nem is olvasom, mert hülyeségeket írsz, egy Rózsadombon élőtől el is hiszem hogy jó a közbiztonság, mert ki jár arra lopni...

Úgy 22 óra után félreeső helyeken kell egy sétát megtenni, és lehet számolni hány szituációból kell kivakarnod magad.


25 évesen én már eleve szar kormányba születtem, abban is nőttem fel, nekem az hihetetlen hogy ilyen moslék országba még van aki gyereket mer vállalni.

25F

2017. dec. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%

Kérdező én 14 éves voltam amikor a narancskomcsik kormányra kerültek. Hatalmas ívben teszek a baloldalra meg, hogy mi volt előtte.

Most mi zajlik?

Az egész világon nő az életszínvonal, szóval ez nem Orbánék érdeme. Orbánék érdeme az lenne ha a hozzánk hasonló országoknál jobban növekednénk.

Jobban növekszünk?

Nem.

Messze a V4 átlaga alstt vagyunk minden tekintetben és mutatóban. Ráadásul ezt az átlagot mi már alapból lefelé húzzuk.

Tehát ez a kormány inkompetens.

Ráadásul még végtelenül korrupt is.

Takarodjanak.

2017. dec. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%

Ja, annyira elhihetetlen mértékben nőtt minden, hogy régiós szinten szinte utolsók vagyunk minden mutatóban, még a 2010-től figyelt eredmények tekintetében is.


Orbán elbaxta ezt, jó politikával már ott lehetnénk mint Szlovénia, vagy Szlovákia, viszont Orbán politikájának köszönhetően pl. egy főre jutó GDP-ben már előre lehet saccolni mikor ér utól Románia, holott ott is valami katasztrófa a gazdaság. DE NEM ENNYIRE ezekszerint.



Uniós pénzek nélkül zsugorodna minden itt, rengeteg statisztika kimutatta. Ezt nevezed eredménynek?

2017. dec. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%

Kedves kérdező, szégyenedben elbújtál? Vagy hazugságnak véled mintazt amit itt felsoroltak?



Ez a probléma, ezért tartunk még itt, ahelyett hogy belátná a kérdező is hogy tévedett, és hogy mégsem olyan fényes minden ahogy az m1 híradó leírja, inkább földbedugja a fejét, egy jót SOROSOZIK, és kitörli a memóriájából azokat az ERETNEK infórmációkat amiket itt leírtak.

2017. dec. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%

A kérdező biztos a felső tízezer tagja,és még nagyobb luxusban él,mint eddig.

De ettől még a többségnek 8 év alatt csak rosszabb lett.

Ugyanannyit vagy többet kell dolgozni ugyanazokért az alap dolgokért,mint korábban.(Lásd,ha lakást akarsz venni akkor sokkal többet kell érte melózni,mint eddig,mert a lakásárak 30-40%-kal nőttek,"hála" a gazdagokat támogatjuk felfogásnak,viszont a fizetések nem követték ezt a növekedést.

Így aki szegény volt még szegényebb lett,akik átlagosan éltek,azokból pedig szegény lett.

Az olyanok,mint te vélhetően pedig ezért hiszik,hogy növekszik itt minden,mert nem láttok már a jóléttől,amiben éltek.

Csak sajnos 10-ből 9 ember nem úgy él,mint ti.

2017. dec. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
56%
Mészáros Lőrinc, te vagy az? :D
2017. dec. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 LazyJones ***** válasza:
73%

Én jobban keresek, leginkább azért, mert 3x váltottam munkahelyet. A mostani munkahelyemen negyedik éve vagyok, itt viszont évről évre csökken a fizetésem reálértéke. Szüleim rosszabbul keresnek, nővérem sokkal jobban - Dublinban.

Azt pedig, hogy mi a bajom a kormánnyal, már előttem leírták. Az, hogy haladok valamerre, sajnos nem a kormány eredménye, hacsak nem annyiban, hogy annyi embert üldöztek már külföldre, hogy röhögve lehet már találni üres helyeket mindenütt.

2017. dec. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
75%
Igazad van kérdezö: "Hihetetlen mértékben nőtt az életszínvonal beleértve a gazdaságot és a közbiztonságot, főleg a környező országokhoz képest." Tényleg hihetetlen, vagy más szoval nem igaz, hazugság.
2017. dec. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!