Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek vannak Fideszes...

Szerintetek vannak Fideszes bérkommentelők?

Figyelt kérdés
Szerintem vannak. Itt is, facebookon is, YouTube-n is

2017. dec. 11. 22:23
1 2 3
 21/22 Shai-Hulud ***** válasza:
43%

Egyetlen bérkommentelő sincs!

(Na megint kerestem egy rugót.)

2017. dec. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
14%

"Szerintem vannak. Itt is"


Elmondok egy sztorit a bérkommentelőségről, erről az oldalról. Egy kérdésre válaszoltam amiben leírtam, hogy a Fidesz kormánya alatt jóval jobb anyagi színvonalon élünk. Persze a mi családi helyzetünkről írtam, ha nem lenne egyértelmű. Rendesen válaszoltam a kérdésre. Mit írtak erre? Bérkommentelő vagyok. Pedig nem voltam az, tehát tévedtek, ez nyilvánvaló. Csak ugye a legtöbb kommentelő rosszabbul él a Fidesz alatt ezért rögtön bérkommentelő nekik aki jobban él. Szinte akárki ír aki Fideszes, az rögtön bérkommentelő, narancszombi a gyakorikerdesek olvasói szerint. Mert ugye olyan furcsa számotokra, hogy léteznek Fideszesek is, mikor ők vezetnek a pártok között jelenleg is. Szerintem sok emberre csak rámondják hogy az, miközben nem, mint rám is. A kormány amúgy is nyomja a propagandát bérkommentelők nélkül is. Nem tudom, hogy hányan lehetnek de mondom rám is azt mondták, miközben nem voltam/vagyok az.

2017. dec. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!