Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most akkor a Jobbik mégis...

Most akkor a Jobbik mégis mennyivel olcsóbban kapott palkátok?

Figyelt kérdés
Nem, nem vagyok politikai humorista csak olyant is olvastam, hogy a listaár tizedért szerződtek úgy, hogy az ár ötödét fizették csak ki most(asszem 27 milliót) és a többit(4/5) csak 2018 után kellett volna.

2017. dec. 17. 11:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%

"Ha tiszta a szerződés, akkor miért nem?"


Én úgy tudom, hogy nyilvánosságra hozták a szerződést. A 888-on is ezen csámcsogtak, nézz utána. Erre hivatkozik a kérdés is...

2017. dec. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Koplárovics Béci ***** válasza:
57%

"Én úgy tudom, hogy nyilvánosságra hozták a szerződést. "


Az ÁSZ jelentés(tervezete)t hozták nyilvánosságra. Illetve az került nyilvánosságra, amire céloztam, hogy van egy kétes szerződés, amivel "akár" a töredékébe is kerülhet a plakáthely.

2017. dec. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Andizsuzsi ***** válasza:
44%

"És ki hozta a "hatályos" jogszabályt? Egyedül a Fidesz."


Ha nem lennének annyian a parlamentben, nem tudnának egyedül törvényt módosítani. De ez a kérdés szempontjából teljesen lényegtelen. Van egy jogszabály, aminek a Jobbik többször sem tett eleget, most pedig demokráciáért kiált.

2017. dec. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Na igen, az elmúlt 7 év után, én sem értem, hogy fordulhat meg ilyesmi a fejükben.
2017. dec. 18. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
44%
A Fidesz most hibát követett el, úgy tűnik nem elég ravasz játékos. Az 🐁 egérfogó giotin hamarosan lecsap.
2017. dec. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Tudod ez olyan, mint amikor van egy kis műszakibolt vesz 3 db MP3 lejátszót. Neki jóval többért fogja eladni a gyártó, mint mondjuk egy nagykernek aki vesz 500 db-ot abból a termékből. Miért? Mert abban az esetben kisebb haszonkulccsal tud dolgozni.

A Jobbik megvásárolt 1300-at olyan időszakban amikor pangás van a piacon húsvét után nyár elején. Persze, hogy harmadáron tudták megszerezni a helyeket. Úgy, hogy más esetben szintén ez a cég nyomtatta a plakátokat, de kormányzati nyomásra csak Felvidéken tudtak nyomdát találni a plakátjaikhoz, hogy a Jobbiknak megfelelő minőségűek legyenek a plakátok és ekkora mennyiségben.

Emiatt olcsóbban nem kapott a Jobbik plakáthelyet Simicskától. + az ÁSZ úgy vizsgálta meg az ügyet, hogy papírokat be sem vették ezzel kapcsolatosan.

Amit te mondasz, hogy 4/5-öd a kormányváltás után kellett volna fizetni az más. A Jobbik részletre vette meg a saját plakát helyeiket és végleg valamikor 2020-ra vásárolta volna meg. Gyakorlatilag egy fajta hitelt kaptak a cégtől akitől vették. Azonban az ÁSZ büntetése miatt nem tudja fizetni a Jobbik emiatt visszakerült az a korábbi tulajdonosához.

2017. dec. 24. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Andizsuzsi ***** válasza:

"az ÁSZ úgy vizsgálta meg az ügyet, hogy papírokat be sem vették ezzel kapcsolatosan."


Merthogy a Jobbik nem biztosította azokat.

2017. dec. 24. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!