Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyha a magyarok közönyösek...

Hogyha a magyarok közönyösek a politika iránt, akkor hogyhogy a Fidesz még mindig simán nyerni fogja a választást?

Figyelt kérdés
Ez ellentmondás. Ugyanis a közönyösség azt kellene, hogy jelentse, hogy egy idő után a Fidesznek is ki kellene fulladnia, de nagyon nem igy van, ugyanis a Fideszre még mindig irreálisan sokan voksolnak. Hogy van akkor ez a közönyösség tulajdonképpen?

2017. dec. 17. 12:19
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
59%

Amúgy pedig a közönyösséget arra értik, hogy az összlakosságnak csak kis része vesz részt a szavazáson.

Mondjuk az Uniós átlagot megütjük e tekintetben.

2017. dec. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
19%

A kérdésre válaszolva: Valakik közönyösek, valakik továbbra is szavaznak. Ez nem ellentmondás.

"aki akkor is elmegy és nekik húzza be az ikszet, ha Orbán személyesen megy oda hozzá és hülyézi le. Vagy puszta elvakultságból, vagy hogy nehogy a szocik nyerjenek, vagy ne adj isten Gyurcsány."


Minden ilyen kérdésre beugrik egy ellenzéki aki benyögi ezt a dumát, hogy a Fidesz fanok még akkor is szavaznának ha világvége lenne stb...

A Fideszre fogok szavazni (sosincs 100% de szinte biztos) és ezek egyike sem illik rám.

„de fideszesek részéről voltam már ballibsitől kezdve nácin át minden, nem rég simán csótány is”

Én sosem mondtam ilyet a Jobbikosokra Pedig Fideszes vagyok. Számomra szomorú, hogy ma az a szint, hogy az ellenzékiek szerint aki a Fideszre szavaz az rögtön birka. Csak ennyire futja. Persze a másik oldalról is igaz ez. Ha szerintetek a Fideszre ostoba emberek szavaznak akkor ti okosak vagytok nem? Akkor váltsátok le őket! Ja mégsem vagytok annyira okosak?

2017. dec. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
80%

1. Sok a befolyásolható, buta proli, akiket az egyszerű jelszavakkal könnyű manipulálni. Jó példa erra, a "Legyen tánc" válaszokat nyögni képes proli, aki azt sem tudja mire szavaz.


2. Hihetetlenül fos az ellenzék, mert az ellenzék pár tagját a Fidesz megvette és csak kirakatként üzemel (Momentum, MSZP, DK, Liberálisok).

2017. dec. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 feco8888 ***** válasza:
0%

Ha váltást akartok akkor a jobbikra szavazatok,miért is?

elmondom ha mindenki másra szavaz akkor fidesz nyer!

De te az mszp vagy a LMP-re szavazol ők már soha nem fognak nyerni csak lesz jó pár nagyon érdektelen szavazat!

Jobbikra szavaz! Miért mert a fideszes szavazóknak mind jó ahogy így van,de közbe olyan szegények pénzben,hogy alig jönnek ki hónapról hónapra!

2017. dec. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
59%
@14:44: No kérlek mondd el, hogy te miért szavazol akkor rájuk?
2017. dec. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 feco8888 ***** válasza:
73%

no kérlek olyan király orbán viktor amint győztek

Az áfát megemelték gratula!

Ha ez csökkentik, plusz Üzemanyagon olyan brutális adó van,hogy ne is gondolj bele, ha nincs autód akkor is megfizetted!

Pl ha veszel valamit a boltba nem gyalogos kamionok szállítják oda!

Vona is lopni fog, ez érthető de ha így irom ki szavazna rá, de ha megnézed 500 milliárdja nem lett az Mszp-n belül senkinek !De mondjuk ez úgyvan a gazdagnak adassék több szegénynek meg még kevesebb!


Ha egy élhetőbb országot teremt a Jobbik akkor szerintem jó, másnak nem jó mert akkor javulna az élet minősége, most ahol van nagyon jó neki a rakás szar alatt gratulálni szeretnék mindenkinek akinek így ahogy van el.roh..ad az ország A fiatalok elmenekülnek,ja kaland vágyból :) nem is másért örülj neki! Grat, már durvábbakat nem írnák,

Régen a magyarok nagyon jók voltak 1800évekbe most meg mint egy kuka, sötét ..stb! ne láss túl a fideszen jó ez neked, fajin orbán viktor meg porázon rángatják!

Putyin mondta neki Paks2 megkell csinálnotok nem baj hogy csőd lesz meg nem termel semmit nem baj !

Budapest-Belgrád Vonal Putyin orbán írd alá lesz vasút nálatok igen is vezérem nem baj 2400év után se térül meg nem baj akkor is a fideszre szavazok, nem baj

2017. dec. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 feco8888 ***** válasza:
0%

hajrá fidesz,remélem nyertek és kibas.ztok az emberekkel remélem megtanuljátok hogy mi lesz itt ! Remélem 2022-ben is a Fidesz nyer elöbb utobb állam csőd lesz!

NEm baj viktor megmentette az országot az államcsödtől!

2017. dec. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
0%

"@14:44: No kérlek mondd el, hogy te miért szavazol akkor rájuk?"


Röviden válaszolok: Megéri nekünk a Fidesz a jelenben és nem lesz később se hátrányunk miattuk, mert nyugaton élünk majd. Egyébként nem szívesen válaszoltam mert megszoktam, hogy ezen az oldalon akármit ír egy Fideszes, úgyis belekötnek.

2017. dec. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 feco8888 ***** válasza:
0%
Nem ertem, nem akarsz tobbet keresni ? Ha gyalog,bicikli,vagy talan kocsival jarsz nem lattod milyen szar az ut? Hullik szet de akkor szavasz a Fideszre, 2002 be 2006ba miert nem szavaztál a Fideszre? Szégyell el magad , ne változzon, napi rutin ódát csináld meg , es épülj le
2017. dec. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
73%
Nem minden magyar közönyös, "csak" az a 40%, aki nem szavaz.
2017. dec. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!