Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért próbálják úgy beállítani...

Miért próbálják úgy beállítani páran Soros Györgyöt mint aki csak egy aranyos, jótevő bácsika?

Figyelt kérdés
A kormány által leírt Soros-terv igaz nem a legpontosabb de ahogy Maróth Miklós mondta:"létezik egy konzisztens,írásban is fellelhető elképzelés az úgynevezett nyílt társadalomról,amely szemmel láthatóan folyamatosan terítéken van a politikában." Ilyenkor jönnek a libeláris migránspártiak,akik szerint dicséretre méltóak a cselekedetei. Ezek az emberek nincsenek tisztában az életrajzával? Vagy azokkal amiket kijelentett? Véleményeket várok! Válaszokat előre is köszönöm!

2017. dec. 17. 20:06
1 2 3 4 5 6 7
 61/63 anonim ***** válasza:
Igen.
2017. dec. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/63 anonim ***** válasza:
52%

A kérdésedre a válasz az, hogy ez a következménye annak, amikor az emberek nem tudnak mértéket tartani amikor valakit szidni kell. Az egyik oldal Sátánt kiált rá, ennélfogva a másik oldal bevédi őt és szentet csinál belőle. Mondjuk utóbbira azért szerintem kevesebb a példa. Én magam is védeni szoktam Sorost, mert szerintem teljesen fékevesztett ez az egész a Sorosozás.

Ilyenkor persze jön a kérdés, hogy tyúk vagy tojás.... Azt hiszem egyértelmű az, hogy jelen esetben a Sorosnak való nekiesés volt előbb és utána kezdték előt védeni - értelemszerűen.


Soros egy kőkemény üzletember, csak ő mindig is foglalkozott társadalmi kérdésekkel is. Savazhatod őt - no meg még jópár embert ha már itt tartunk - de azt azért ne állítsuk hogy ebben az egész migráns-ügyben ő bármit is okozna. A bűnbak keresése mint elfoglaltság azonban kb. egyidős a civilizációval. A valódi bűnözők közben vígan teszik a "dolgukat" határainkon belül.

2018. jan. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/63 A kérdező kommentje:
Nem teljesen értek veled egyet,de legalább te kultúrált ellenzéki vagy!:D
2018. jan. 22. 18:43
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!