Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mely társadalmi réteg, ill....

Mely társadalmi réteg, ill. milyen politikai szemléletű emberek tudnak azonosulni Vona Gábor jelenlegi, "megújult" nézeteivel?

Figyelt kérdés
2017. dec. 19. 18:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
3%
A középosztálybeli melegek.
2017. dec. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Tehát Lehet Más a Jobbik?
2017. dec. 19. 18:31
 3/16 anonim ***** válasza:
73%
Inkább demokratikus jobbikalíció.
2017. dec. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
36%

Még a legtörzsgyökeresebb baloldali fórumokon is vita tárgya hogy most a Jobbik alternatíva-e vagy nem? Régi táboránál szintén megosztotta az embereket a változás.


A Jobbik most vagy 2 szék között a földön marad, vagy sikerül alternatívát nyújtson mindenkinek.

2017. dec. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

#4 vagy ami még sokkal inkább valószínű, hogy nyer pár új szavazót miközben régieket meg elveszít.

(a kérdés csak az, hogy ez az össztámogatottságukat hogyan változtatja, bár mivel 2015-16 környékén a teljes lakosság körében álltak 16%-on is, most meg 10% körül talán már most is kijelenthető, hogy többet buktak rajta, mint amennyit nyertek, de biztosat majd a választások után mondhatunk. 1 020 476 szavazat a cél amit minimum el kell érjenek)

2017. dec. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 EagleHUN ***** válasza:
92%

Nem csak az itt hozzászólók keverik(tek) a szezont a fazonnal!

És igen még a Jobbik alaptáborába tartozók közt is ugyanez a helyzet sajnos, mert sokan nem olvassák el a tényeket és így nem is értik meg a dolgot!


Ugyanis:

A Jobbik a korábban is meghirdetett programján nem változtatott semmit! (Fent van a weblapjukon tételesen!)

Folyamatosan egészítik ki újabb és újabb pontokkal de a régebbiek maradtak!


Amin változtattak az a kommunikáció.

Sokkal több embert szélesebb rétegeket kívánnak megszólítani. Egyébként sikerrel!

Csak közben sok értetlen meg elpártolt sajnos.


Akik megértették, hogy azzal a szilárd de kis bázissal ami volt nem lehet kormányra kerülni és ezért hajlandóak voltak változtatni a kommunikáción maradtak.

Akik meg nem értették meg azok mentek.

Lásd pl: Novák Előd.

2017. dec. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 EagleHUN ***** válasza:
62%

Magánvéleményem:

Nekem tetszettek régen is, most még jobban!

2017. dec. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
94%
A kormányváltást akaróknak már mindegy, bárkivel azonosulnak aki leváltja alibabát és a tolvaj bandáját.
2017. dec. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Jólét.

Otthon.

Bizalom.

Igazság.

Közösség.


Olvasd össze a szavak kezdőbetűjét. Egy nevet is kapsz.

Jób könyve


A ravaszok terveit mind keresztülhúzza, üzelmeiket meghiúsítja.

Jób 5.13

2017. dec. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
89%

2008, vagyis 17 éves korom óta Jobbikos vagyok. A mai napig tudok azonosulni a nézeteikkel.


Alsó középosztálybeli, diplomás, fehér, heteró, átlagos férfi vagyok, vidéki nagyvárosból.


Ja és szomorú hogy valaki csak azt tudja elképzelni a világon, hogy valakivel vagy 100%-ig egyetértesz, vagy 100%-ig nem értesz egyet. 2008-ban sem értettem egyet mindenben a Jobbikkal és most sem értek egyet mindenben a Jobbikkal, de szerintem ők a legkisebb rossz a választható pártok közül.

26/F

2017. dec. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!