Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyre konzervatívabb vagyok,...

Egyre konzervatívabb vagyok, de ezzel párhuzamosan egyre inkább tolódok a szélsőbaloldal felé, pedig csak huszonéves vagyok. Gondolkodik valaki más is így itt?

Figyelt kérdés

Rendszerváltás után született fiatal vagyok, mégis egyre inkább úgy gondolom, hogy a Kommunizmus volt a legjobb Magyarországnak.


Egyre jobban utálom a vallásokat, a liberalizmust, a környezetvédelmet és a Nyugatot, úgy gondolom, hogy gyárak és erőművek kellenek ide, és olyan életfeltételek, hogy tisztességesen meg lehessen élni fizikai munkásként, mondjuk egy állami tulajdonú gyárban vagy egy TSZ-ben dolgozva.


Külpolitikában le kéne szarnunk az egész Nyugatot, USA, EU stb. és inkább Oroszországgal kéne szövetkezünk, tőlük átvenni kulturális és társadalmi elemeket, szokásokat, ahelyett, hogy a Nyugati kultúrát utánoznánk.


Van itt más fiatal aki így gondolkodik? Mi a véleményetek erről az ideológiáról?



2017. dec. 25. 13:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ennyit azokról, akik a Kádár-nyuggerek eltűnését várják.
2017. dec. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
83%

"...úgy gondolom, hogy gyárak és erőművek kellenek ide, és olyan életfeltételek, hogy tisztességesen meg lehessen élni fizikai munkásként, mondjuk egy állami tulajdonú gyárban vagy egy TSZ-ben dolgozva."


Érted, Józsikának nem az a problémája, hogy Magyarországon miért ilyen elcseszett az oktatási és támogatási rendszer, hogy nem bír magának szerezni mondjuk egy rendes, IT-s diplomát, amivel aztán milliókat tudna keresni, hanem az, hogy miért nincs megint 60-as évek és a fijjúg a bányába dógoznak.


Sose előre, mindig csak hátra! Jelszavunk: munka és béke! A Párttal a Néppel egy az utunk!


Ez az ország tényleg reménytelen.

2017. dec. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
80%
A Wartburg kimaradt, bár lehet azért, mert az is Nyugati!
2017. dec. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
83%

Elmondanád, hogy Oroszországban mit lehet annyira szeretni?


[link]

2017. dec. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
79%

"Egyre konzervatívabb vagyok"

Nem!

A konzervativizmus nem egyenlő az ostobasággal! Te egyre inkább az utóbbi vagy!


"Van itt más fiatal aki így gondolkodik?"

Remélem nincs!


"Mi a véleményetek erről az ideológiáról?"

Ez nem ideológia. Ez a megelégedés a semmivel, a lustaságra és tudatlanságra építő ingyenélő "filozófia".

Mi a keserűség oka?

Min nem megy a matek vagy a csajozás?

2017. dec. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
58%
Már így is Oroszo. seggében vagyunk politikailag, gazdaságilag, mit akarsz még? Mi az, hogy vegyük át az orosz kúltúrát? A magyar már nem jó? A kommunizmus pedig sehol nem működött a világon. Amúgy a liberalizmus eddig is le volt szarva Magyarországon.
2017. dec. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
60%
éjjen a oroszórszági kútúra!!! az a felsőbrendű faly a zorosz!!! vodka mindenkinek meg herojin!!!
2017. dec. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
76%

Az megvan, hogy gazdaságilag ment tönkre az a rendszer?


Azt tudod, hogy minden silány volt?


Gondolj bele: a világ vezető űrkutatási, katonai, gazdasági, tudományos nagyhatalma megvásárolta pénzért egy kifutott Fiat modell (124) gyártási jogát, ez lett a Lada (Zsiguli).


És ezekre kellett 5 - 6 évet várni, hogy átvehesd.

2017. dec. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
35%
Én csak atombombával végigszórnám a világot.
2017. dec. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
36%
Nekem Churchill jutott erről eszembe: „ha húszévesen nem vagy liberális, nincs szíved, ha negyvenévesen nem vagy konzervatív, nincs eszed”.
2017. dec. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!