Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most akkor mi lesz Magyarorszá...

Most akkor mi lesz Magyarországgal a menekültkvóta ügyben?

Figyelt kérdés
Nem értem az egészet. Most akkor be kell fogadnunk azt az 1000valamennyi főt? Ha igen, akkor mihez kezdünk velük? Hogyan lesz rendezve a lakhatásuk? A hiányszakmákra fogják őket tanítani? Na de milyen nyelven?
2017. dec. 26. 06:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%

Nem tudom és már nem is érdekel.

Ebben az országban jóval több mint ezer olyan ember él, aki beszél magyarul de nincs semmilyen végzettsége, putriban lakik vagy még ott se, csak a terhére van az államnak, bűnözik is persze.... Nincs semmi értelme a létezésének mégis itt van. De mi már évek óta hadakozunk a fél világgal, mint valami idióták. Holott ez egy elmaradott kis ország, tele iskolázatlan, lelkibeteg emberrel. OV mégis azt játssza, mintha mi valami USA2 lennénk, ahova nem teheti be csak úgy a lábát akárki.

Nevetséges.

2017. dec. 26. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%

Miért, van olyan, hogy kvóta?


Ha nagyon szorít a kapca, és nincs más megoldás, majd befogadjuk azt az 1000 körülit, amiből kb. 800 az első adandó alkalommal visszamegy Nyugatra.

2017. dec. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
Én a kormányhelyében elsőként vettem volna át azt az 1200 1300 at. Napi háromszori étkezést adtam volna nekik és kb ötszáz forintot. Nyitott táborba az osztrák határtól egy kilóméterre. Egy hét múlva egy se lett volna. Mosnám kezeim azt csá.
2017. dec. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem Felcsútra kellene telepíteni azt az 1000 migránst, legyen ki nézze a focimeccseket.
2017. dec. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%
Majd betelepítik az üresen álló, drága pénzen felépített ócsai lakóparkba. Ahonnan pár héten belül elmennek nyugatra.
2017. dec. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%

Nem értek egyet a betelepítéssel, hiszen nem hozzánk akarnak jönni. De csak, hogy láss példát:

Németországban lakok, itt ilyen konténer tábor van nekik, mint amilyen az építkezéseken szokott lenni. Amikor ideérkeznek egy intenzív német tanfolyamra küldik őket (értsd: minden nap, napi 4 óra). Ezzel kb. fél év alatt elérnek egy olyan szintet, amin már lehet velük kommunikálni. Utána tanulhatnak szakmát, de emellett vagy helyett a többség már dolgozik valahol.


Kötelező elérniük a B1-es nyelvvizsgát, illetve a fix munkahelyet.

2017. dec. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
61%

Én eléggé bevándorlás ellenes vagyok/voltam. Hisz van már majdnem 1 millió haszontalan románk, hova kéne több?

Viszont már 10x annyi bevándorlót beengedett Viktorka kötvények eladásával, hogy ez a plusz pár ezer már tényleg semmiség.

Úgysem fognak itt maradni örök életükre, nekik a német, francia meg az angol segély kell ingyen.

2017. dec. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

# 7/7 Időpont ma 09:23


Magyarország cseszte el (szerintem), 100.000-ek jöttek Európába, abból kikellett volna válogatni az értékes embereket, a csőcseléket meg engedni tovább. Akkor a kvóta is meglenne oldva, és mi is nyernénk vele. 100.000 ember között csak akad 1-2 akinek szakmája, esetleg egyeteme van.

2017. dec. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
41%
A "kvóta" még mindig csak kérelmek elbírálásáról szól, nem kötelező befogadásról, csak szólok. Mellesleg ennek közel hússzorosát hozatta már be az álszent maffiakormány, az valahogy sosem zavarja a hazudozókat.
2017. dec. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"100.000-ek jöttek Európába"

Voltak azok milliók is.

2017. dec. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!