Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy a nemzeti...

Miért van az, hogy a nemzeti radikális nézeteket valló véleményeket itt leszavazzátok?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék
2010. jún. 3. 20:35
 1/10 anonim ***** válasza:
45%
Te miről beszélsz? Még, hogy a nemzeti radikálisokat szavazzák le? Ez valami vicc?
2010. jún. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Egyszer sem szavaztam le ilyet. Csak a magyarellenes multipárti korcsokét meg a disszidens féregnyúlványokét.
2010. jún. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
Itt minden véleményt leszavaznak, teljesen mindegy milyen oldali írja... az ellentétes párt úgyis lehordja...
2010. jún. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
40%

"Egyszer sem szavaztam le ilyet. Csak a magyarellenes multipárti korcsokét meg a disszidens féregnyúlványokét."


Na most már érted a meglepődésemet. Az ilyen csőlátású szellemileg visszamaradott férgek miatt, mint 52% van az összes, a dolgokat ésszerűen megközelítő, normális ember 60 és 40 százalék között.

2010. jún. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
61%
Hát itt pont az ilyen válaszokat nem szavazzák le. :)
2010. jún. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Pedig én úgy láttam, most volt pár válasz valahol (már nem tudom, hogy melyik kérdés volt), ahol szinte minden jobbos választ leszavaztak. Egyébként örülök neki, hogy ennyien vagyunk, akik jobb nézeteket vallanak.
2010. jún. 3. 21:02
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Aki politikai rovatban rendszeresen ír, az biztos, hogy nincs 60% felett. Mindenki leszavazza szinte az ellenpártot. Vita, az nincs. Érvelés, no, általában az sem. Ellenben van: fasisztanáciszemétméymagyarok <-> nehézéletűliberáliskorcsférgek.


Politika rovat, én így szeretlek. :)

2010. jún. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
21:37 Teljesen egyetértek :D Mindkét oldal lepontozza a másikat, legyen bármelyiknek igaza.
2010. jún. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

hát, igen, előzőeknek igaza van, a másikat lehúzza mindenki.

Amúgy meg nagyon tudja bántani az ember igazságérzetét. néha én is teszek ilyet bevallom. úgy érzem tartozom annyival, hogy kifejezzem, hogy ezzel nagyon nem értek egyet:)

hát ezért.

2010. jún. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én nem értem az itt fel és lepontozgatókat! Ha valamire korrekt választ írsz, akkor lepontoznak, de ha együtt bégetsz a birkákkal, akkor is. Mindenki meg van itt hülyülve?
2010. jún. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!