Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szereted a FIDESZ -eseket?

Szereted a FIDESZ -eseket?

Figyelt kérdés
2010. jún. 4. 02:00
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Kérdező! Menj fel egy társkereső oldalra, és kezdj el ismerkedni fiúkkal/lányokkalm, mert rossz nézni, hogy te itt éled ki magadat. Ha lenne pasid/csajod, akkor nem írnál ki ilyen értelmes kérdéseket.

A kérdés konkrtéan hülyébb, mint hat pár rendőrcsizma, úgyhogy a kérdezőtől sem kell magasabb színvonalat elvárnom.

De ha kérdezed: Én Fideszes vagyok, és semmi bajom a Jobbikosokkal, kivétel a mongoloid ősp@raszt fajtával, aki 06.04-én Árpádsávos zászlóba öltözik és üvölti hogy VESSZEN TRIANON, mindeközben egy zászlót fog, ahol offenzívát hirdet Szlotákia ellen. Az ilyenekből elegem van.

Az ember általában nem az alapján méri fel az embert, hogy kire szavaz, hanem hogy milyen ember, és az alapján, hogy te egy olyan kérdést írsz ki, aminek a szellemi értéke a béka $egge alatt van, azzal könnyen felmérem, hogy talán megvan a 4 általános és az utóbbi időben nagyon magányos voltál.

Sok sikert, és ne felejtsd el, hogy az ellentétes nemet kell keresni!

2010. jún. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!