Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek megszavazzák?...

Szerintetek megszavazzák? "Népszavazással ölhetik meg Budapest buliturizmusát"

Figyelt kérdés

Link: [link]


A bulinegyed közepén élek jelenleg. Természetesen menekülni próbálok, hiszen a belváros -szerintem- a bulizók nélkül is élhetetlen, legalábbis a családot tervezőknek. Akit zavar a bulizás, jelenleg nagyon jó pénzért eladhatja a lakását és vehet máshol. Megértem, hogy az országnak ez egy jó bevételi forrás, így úgy vagyok vele, hogy menjen az, aki nem bírja.


Rengeteg pénzt ölünk a lakásfelújításba jelenleg, konkrétan minden megtakarított pénzünk erre megy el, azért, hogy utána család-barát környékre költözhessünk.


Ha ezt megszavazzák, akkor az ingatlanárak a környéken a béka se**e alatt lesznek, így jelenleg nagyon aggódunk...


Jobb környékké már amúgy se válna a 7. kerület, a Blaha aluljárón végigsétálva, látva, hogy mi megy ott, van nagyobb gond is a bulizóknál...Utóbbinak legalább haszna is van.


Szerintetek van esély, hogy megszavazzák?



2018. jan. 3. 11:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Vihar a biliben. Én a Bethlen utcában laktam egy ideig, ott is hasonlóak voltak a körülmények, de engem nem zavart. Inkább a csend tud megőrjíteni.
2018. jan. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ha megszavazzák pár hónap és jön az új bulinegyed.

Lehet több az öreg idős ember ma kis hazánkban.

De a bulizási szokások sokat változtak.

Vannak akik 2 órát utaznak, hogy pénteken Pesten éjszakázzanak. Ma a vidéki ismerőseim akik a következő megyékből jönnek Pest megye, Komárom-Esztergom megye, Nográd megye Veszprém megye 99% felutazik Pestre havonta 1x, hogy bulizzon.

2018. jan. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!