Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Itt a Momentumosok a fidesz...

Itt a Momentumosok a fidesz vagy az ellenzék 2/3-ára gondoltak ebben a nyilatkozatban?

Figyelt kérdés
[link]

2018. jan. 8. 11:36
 1/8 anonim ***** válasza:
És vajon honnan fogják tudni a választás előtt, hogy min fog múlni a kétharmad?
2018. jan. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én csak azt nem értem hogy ez a párt miért kap akkora média hangsúlyt. Még a cikkben lévő videón is látható amikor fordul a kamera hogy alig vannak résztvevők a párttagokon kívül. A másik dolog egy éve létezik ez a párt és egy év alatt semmit nem csinált
2018. jan. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
én nem sajnálom, szerintem minden kis pártank kéne ekkora média visszhang, van vagy 500 párt, ha azok valamit tényleg szeretnének meg kéne nekik adni a lehetőséget, ponthogy a nagyok úgyse csinálnak semmit
2018. jan. 8. 14:29
 4/8 anonim ***** válasza:
Annyira még ő sem élhet álomvilágban, hogy az ellenzék 2/3- os "győzelméről" fantáziáljon.
2018. jan. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Miért? ha összefognéának, akkor lenne simán 2/3-uk
2018. jan. 9. 10:43
 6/8 anonim ***** válasza:

"Miért? ha összefognéának, akkor lenne simán 2/3-uk"


Nem nagyon...


A Fidesz már 50% felett jár...


És az egyszeri ellenzéki szavazó belegondol hogy "győzelem" esetén egy olyan kormány kerül hatalomra ahol Széll Bernadett a miniszterelnök, Gyurcsány az igazságügyminiszter, és Vona a belügyminiszter.


Aztán a szívéhez kap, és inkább elmegy horgászni szavazás helyett.

2018. jan. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Miért? ha összefognéának, akkor lenne simán 2/3-uk"


Ha össze adnád a jelenlegi vélt szavazataikat se jönne ki a 2/3. Bár az az igazság nem tudom, hogy mennyi jönne ki. Valamint ott van az is, hogy egy LMP-s nem feltétlenül akarna szavazni ha az LMP összeállna a Jobbikkal vagy a DK val. Tehát ilyen módon nem lehet összeadni a szavazataikat.

2018. jan. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#5:Akkor sem jönne össze. Legjobb esetben is annyi szavazójuk van már csak összesen, mint a Fidesznek. De ez is csak akkor, ha a Jobbik, MSZP, Dk, LMP, stb., mind összefog. Mekkora esélyt látsz erre? Ráadásul egy ilyen összefogás esetén, nem adódnának össze ezek a szavazatok, mert azért nem minden baloldali lenne hajlandó jobbikos jelöltre szavazni és fordítva.
2018. jan. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!