Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek miben áll Karácson...

Sulek Péter kérdése:

Szerintetek miben áll Karácsony Gergely népszerűsége?

Figyelt kérdés
2018. jan. 9. 19:27
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
25%
Attól függ a népszerűséget miben mérjük, Mert szerintem egy balfas.z
2018. jan. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
25%
Zugloi lakoskent ezt a bal.f.zsagot csak megeosithetem
2018. jan. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
22%
Úgy látszik, mégis van elég sok értelmes ember. Azok számára ez nyilvánvaló. A többinek meg fölösleges magyarázni, nem is értené, nem is hiszi.
2018. jan. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
87%

Emberséges..

Ahányszor hallottam nyilatkozni,nekem ezt jött le.

2018. jan. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
36%
Azon kívül amit már írtak előttem, meg ő az újabb balek a melléfogás élén semmiben.
2018. jan. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
90%
Semmit nem jelent, a pártja ugyanúgy messze van a bejutási küszöbtől. Régen volt ilyen Palotás János meg a Kupa Miáhly, hiába voltak "népszerűek", ezzel semmire nem mentek. Csak azért keresték meg kínjukban, mert a többi baloldali politikus még bénább, vagy már megbukott (mint Botka). Az sem világos, hogy mit is akar, meg mi is fog vele történni a következő hónapokban. Nem hallottam még oylan minisztelnökjelöltről, aki még a parlamentbe sem akar bekerülni, meg maga is azt kérdezi másoktól, hogy miért is vállalta el.
2018. jan. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A jó édes ***** válasza:
67%
Sokan szeretik az ünnepeket.
2018. jan. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 Alain Delon ***** válasza:
0%
Marha népszerű lehet, de ki az?
2018. jan. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
31%

Vélhetően azért népszerű, mert kevés olyan politikus van aki nem az ellenségeit szidja, naphosszat. Ő az egyik. Tehát, már valami olyat nem csinál, ami Gyurcsány Ferencet, Orbán Viktort, Vona Gábort, sőt újabban már Szél Bernadettet is lassan lefoglalja.


Képes megszólítani mindenkit. Még senkit nem szidott. Se migránst, se takarítót, se képviselőt, se férfit, se nőt, etc. Van egy önálló gondolkodás módja és képes úgy előadni, hogy senki ellen nem beszél ebben.


Képes nyíltan beszélni a problémákról, kimondani az elképesztően rossz szociális modell létét, bírálni a kormányt, illetve az előző kormányokat is ennek ellenére(!!!) erősen kompromisszum kész politikusnak látszik, és a jelek szerint az is. Azokat pedig azt gondolom, köztudomásúan jobban szereti mindenki ideáltól függetlenül mint a makacs ragaszkodókat, a sárdobálókat.


Erősen szolidáris.


Nagyjából ennyi.

2018. jan. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
13%
Picit értelmesebbnek tűnik, és ez elég a kevésbé értelmes választóknak, nem számít nekik, hogy ultraliberális.
2018. jan. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!