Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz utasítására az...

A Fidesz utasítására az állami számvevőszék nyárig elnapólja a büntetéseket. Akkor mégis a Fidesz utasítására cselekszenek?

Figyelt kérdés

A magyar kormány úgy döntött, hogy az ellenzéki pártoknak csak nyáron kell befizetniük a büntetéseket.


Ebben az egészben csak az a furcsa, hogy tudtommal a büntetést egy "független" intézmény rótta ki. Akkor ezzel Orbán beismerte, hogy az ő utasításaira intékezdik az ÁSZ?



2018. jan. 11. 17:56
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
60%

Ez csak bizonyíték az eddig is nyilvánvalóra


Meg lehet nézni NAV, ÁSZ, MNB, stb mind fidesztagok ülnek akik annyira függetlenek mint egy 300 feleséges széltoló

2018. jan. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
76%
#10: Talán azért, mert pl. az ÁSZ az Országgyűlés szerve az Alaptörvény szerint, az meg (még) nem csak a Fideszből áll.
2018. jan. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
88%
Ez azért akkora meglepetést, nem okozhatott senkinek.
2018. jan. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
13%

Ha valakit az igazság is érdekel:


1) Nem a Fidesz, hanem Varga Mihály, az illetékes miniszter.

2) Nem döntött, hanem felkért.

3) És nem az ÁSZ-t, haanem a MÁk-ot és a NAV-ot. Amely természetesen a kormány felügyelete alá tartozik, máshova nem is tartozhat.


[link]


Na most mit várunk el az valakitől, ha ennyire nem érti, mi is történik...

2018. jan. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
70%

#14

"1) Nem a Fidesz, hanem Varga Mihály, az illetékes miniszter." Aki Fideszes. Ne játsszuk itt a hülyét hogy bármi olyat is csinálhatnak amivel a miniszterelnök nem ért egyet.

"2) Nem döntött, hanem felkért." Az ilyen "felkéréseket" általában nem tanácsos visszautasítani.

"3) És nem az ÁSZ-t, haanem a MÁk-ot és a NAV-ot. Amely természetesen a kormány felügyelete alá tartozik, máshova nem is tartozhat." Igen, ez így van, de pont itt ismered el hogy a kormányzó párt (azaz a Fidesz) irányítja az Államkincstárat és a NAV-ot, öngól.

+1: A 888 még mindig egy propagandaoldal, nem hiteles forrás.

2018. jan. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
78%

10# szerinted csak kétféle ember létezik? Komcsi / libsi, illetve fideszes ( "normális" )?

Én soha nem ítéltem el senkit azért, mert a fideszre szavaz. Hogy én nem értek egyet vele, teljesen más véleményen vagyok, más kérdés. De attól hogy nem vagyok fideszes, miért lennék "libsi"?

Igenis vannak független, pártatlan emberek. És egy normális országban ilyeneket kellene kinevezni ezeknek az állami szerveknek az élére. Ebben az egyetlen dologban még Románia is előrébb jár, hisz van korrupcióellenes ügyészség, ami független és elég sikeresen működik ( sorra kapcsolja le a korrupt politikusokat, sőt most a román rendszerváltás miatt is nyomoznak ).

2018. jan. 12. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
83%
14: Tehát ha valaki szemmel látható baromságot ír be, hitelesebb, mint a sajtó, értem. :) Ezért tartotok itt, álomvilágban éltek, mint megannyi skizofrén...
2018. jan. 12. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
4%

16# mondok egy példát:

Melóhelyen dolgozol rajtad kívül 2 emberrel és te vagy a vezető, kit veszel fel dolgozni azt aki segíti a munkád vagy aki folyton hisztizne, szabotálna, ott tenne keresztbe ahol tud?

2018. jan. 12. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
65%
#18: Bár nem #16 vagyok, de én azt venném fel aki ért hozzá. Attól hogy nem ért egyet valamiben, az nem hiszti és szabotálás, bár a hozzád hasonlóaknál gondolom főbenjáró bűn ha valaki nem issza a kedves vezető szavait.
2018. jan. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
0%
Igen az, alám dolgozzon ne mellém/felém
2018. jan. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!