Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Minden pártot inkompetensnek,...

Minden pártot inkompetensnek, vagy gazembernek tartok! Ha szavaznék is, nem tud nám eldönteni melyik okozna nagyobb kárt az országnak. Más is van ezzel így?

Figyelt kérdés
2018. jan. 12. 18:53
 1/7 anonim ***** válasza:
2%
Más is.
2018. jan. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
41%
A Fidesz-KDNP a legnagyobb kártevő, ellentétben az ellenzékiekkel.
2018. jan. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én el tudom dönteni. Egyik pártnak se vagyok a híve, de mindig van "legkisebb rossz".


Nem vagyok szkeptikus, mint oly sokan. Sok más keleteurópai ország dinamikusabban fejlődik nálunk - tehát itt se volna lehetetlen...

2018. jan. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem. Ha van benned némi józan tárgyilagosság és nem érzelmi alapon döntesz, akkor szépen egymás mellé teheted a tényeket és matematikailag is ki fog jönni, hogy melyik a kártékonyabb az országra nézve.
2018. jan. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kiváncsi vagyok vajon miért lett lepontozva a válaszom :)
2018. jan. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Senki sem jövőbelátó, nem tudhatjuk melyik párt mennyire inkompetens. De azt már tudjuk, hogy melyek VOLTAK.


Mindössze annyit kell tenned, hogy olyanra szavazol, aki korábban még nem volt hatalmon. Lehet hogy ők se lesznek jobbak, de 4 év múlva jöhet a következő.

2018. jan. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, a nem szavazók között, alighanem vannak ilyenek.
2018. jan. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!