Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hatalmas átverés lenne a 21....

Hatalmas átverés lenne a 21. században a család propaganda? A liberálisoknak lenne igaza?

Figyelt kérdés

Nem vagyok liberális, soha nem is voltam. De egyetemi tanulmányaim alatt kezd megvilágosodni elmém, és belelátni a mérnöki és a gazdasági életbe. Ez a család és a gyerekvállalás propaganda amit a Fidesz képvisel a népességfogyás ellen, az teljesen értelmetlen. Egyszerűen nem lesz szükség már emberi munkaerőre, a jövő ígérete, hogy a gépek, robotok fogják kitermelni az élelmiszereket meg mindent amire az embereknek szüksége van. Nem lesz szükség arra, hogy az utódok termeljék ki a mostani dolgozók nyugdíját, mert akkorra már teljesen más világ lesz. A 3 gyerekes propaganda úgy ahogy van átverés és hazugság, amit fel lehet használni a migránsok ellen... már megint a migránsok... annyira unalmas már, hogy mi nem migránsokkal akarjuk megoldani a népesség csökkenést, hanem nagycsaládokkal. Baromság! A föld egyébként is túlnépesedett és hamarosan teljesen fölösleges lesz a legtöbb emberi munkaerő.

Miért verik át direktbe a népet?


2018. jan. 13. 15:38
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
59%

mikor 100 év múlva? 200? 500?

mikor lehet robotom ami dolgozik helyettem? jah plusz hogy akarják megoldani aki nem olyan szuperzseni mint te hogy ne dögöljön éhen?

2018. jan. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
43%

Akkor a balliberálisok miért kritizálják a migránsozást?

Ami ugye arról szól, hogy a robotizáció miatt nem lesz szükség migráns munkaerőre.

Éppen hogy el kell utasítani a 3. világból jövő migránsokat, pont a robotizáció miatt.

2018. jan. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
84%
És te bejutottál egy egyetemre? Komoly problémák vannak ezzel a felvételi rendszerrel.
2018. jan. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
91%
Hagyjuk már ezt a robot témát. Ahol én dolgozom is robotok vannak. Ha rossz napjuk van lerohad a lábam nap végére. Emberek nélkül képtelenség üzemeltetni őket. A másik ha nem szaporodunk kihalunk. Azért ez nem olyan bonyolult. Akkor meg kinek termelnek a robotok? Élő munkára szükség van még sokáig.
2018. jan. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
52%
Én még senkit sem hallottam olyat mondani, hogy azért vállal gyereket, hogy legyen munkaerő :D Egyszerűen csak vágyik rá a legtöbb ember. A génjeinkben van. Na meg az a feltétel nélküli szeretet nem hasonlítható semmihez sem.
2018. jan. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
76%
#3: Ez csak egy provokátor. Életébe nem látott egyetemet, még kívülről sem.
2018. jan. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
86%
Baromi régi téma, hogy a robotok fognak dolgozni és nem lesz szükség emberi munkaerőre. Lehet, hogy valamikor, a távoli jövőben így lesz, de nem "mostanában".
2018. jan. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
9%
I'm the robot.
2018. jan. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
68%

Emberileg nem vágysz gyerekekre? Utódokra? Folytatni magad. Folytatni a vérvonalad. Hogy amikor örökre lecsukod a szemed, előtte tudod hogy egy részed (a gyereke(i))d ott van(nak) utánad.


A másik, hogy nem kéne az egész emberiséget egy homogén masszaként nézni. Leszarom, hogy Afrikában vagy Arábiában 4-10 gyereket csinálnak bele a számunkra elképzelhetetlen szegénységbe más kultúrájú, világlátású, bőrszínű, vallási környezetben felnövő emberek, akikkel te közösséget vállalsz mert hű de nagy humanista és modern ember vagy, de ők ugyanezen különbségek miatt vágnák el a torkod, ha cserébe megszerezhetnék a te pozíciód a világban. Mindenki aki most ezt olvassa: Mi a világ legjobban élő 10%-ában vagyunk. Akkor is ha egy panelben lesz és minimálbért hozol haza. Akkor is jobban élsz, mint a világ 90%-a bizony. Engem első körben a magyarok, aztán az európai fehér emberek érdekelnek. Majd aztán az egész emberiség.


24/f, egyetemista

2018. jan. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
85%
Eddig sem azért alapítottak családot és vállaltak gyereket az emberek, hogy legyen, aki megtermelje, amire szükségük van az embereknek. A Föld lehet, hogy túlnépesedett, de nem Európában. Nem a mi gondunk, hogy máshol nem képesek gumit húzni, csak távol kell(ene) tartanunk a barbárokat.
2018. jan. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!