Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jobbik mégis hogyan fogja...

A jobbik mégis hogyan fogja finanszírozni az ingyen jogsit, ha hatalomra kerülnek?

Figyelt kérdés
Egyre nagyobb baromságokkal állnak elő. Átgondolatlan az összes elképzelésük. Egyébként meg az isten óvjon minket egy faji alapon politizáló párttól.

2018. jan. 13. 23:25
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
73%
Simicska fizeti.
2018. jan. 14. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 provokatorvagyok ***** válasza:
80%
Szerintem vannak sokkal fontosabb dolgok, mint az ingyen jogosítvány, először is ott az egészségügy, aztán az oktatás, és persze a gazdaságot is olyanra kellene fejleszteni, hogy egy jogosítvány megszerzése ne verje földhöz az embert! Senki se látja be, hogy nem az árakkal van az igazi gond, hanem a bérekkel, jövedelmekkel, viszont attól egyetlen kormány se tud javítani a helyzeten, hogy különböző megvalósíthatatlan ötletekkel jön elő. Manapság az emberek mindent érzelmileg csinálnak például ha valaki szereti a Jobbikot akkor minden ötletétől hanyatt esik, ugyanígy a Fidesz esetében is. Gondolkodni minek? Sokkal egyszerűbb hazaárulózni, baloldalazni, lehúzni azt aki nem ért egyet a pártunkkal, mint átgondolni a dolgokat.
2018. jan. 14. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
95%

12! Jó a neved!

Én nagyon nem szeretem a Jobbikot, viszont maximálisan egyetértek az ingyenes jogosítvánnyal, na ezt tessék kimagyarázni!

Nagyon nem szeretem a Fideszt se, de kamatmentes diákhitel 2-vel vagy a második ingyenes szakképesítéssel egyetértek, ezt is magyarázd ki.

2018. jan. 14. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 provokatorvagyok ***** válasza:
21%

13/13 ahhoz képest, hogy neked neved sincs az enyém talán jobb :)


Szerintem leírtam, hogy mit tartok fontosabbnak az ingyenes jogosítványnál, talán azt is, hogy mi a megoldás ebben az ügyben! Támogathatod az ingyenes jogosítványt miközben a nagyszüleid -ha élnek- nem kapnak megfelelő orvosi ellátást, se ingyen gyógyszert.


A diákhitel jó rendszer, de ott van mellette ezer másik ami viszont nagyon rossz.


Én Kanadában élek (Ontario) itt 150 dollár a teljes jogosítvány megszerzési díja, idén a minimum órabér 14 dollár...nem kötelező a tanfolyam, bemész és azonnal vizsgázol elméletből, ha átmentél akkor 1 év múlva mehetsz vezetésből vizsgázni, de ha jártál tanfolyamra akkor már 8 hónap elteltével vizsgázhatsz. A diák hitel (OSAP) meg úgy működik, hogy kapsz hetente 500 dollárt (ha nincs magas jövedelmed)plusz állják a iskola költségét. Egy szemeszterre kapsz kb 10-12 ezer dollárt mindegy mennyi idős vagy, hányadik diploma stb ráadásul sokkal komolyabb iskolák vannak.


Szóval lehet görcsösen ragaszkodni az ingyenességhez, de talán a jövedelmeken kellene változtatni meg az egész rendszeren.

2018. jan. 14. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
24%
Ígyis sok olyan kap jogsit, aki nem tud vezetni, szóval inkább gondolkodni kéne. Ez a Jobbik is már egy undorító hatallommániás f.. s lett, ami bármit megrendelt, hogy a húsosfazékhoz jusson! Zazrivecz takarodj már a pi..ba!Elvileg ehhez már csak 3 hónapot kell aludnom
2018. jan. 14. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
22%
Ígyis sok olyan kap jogsit, aki nem tud vezetni, szóval inkább gondolkodni kéne. Ez a Jobbik is már egy undorító hatalommániás f.. s lett, ami bármit megtenne, hogy a húsosfazékhoz jusson! Zazrivecz takarodj már a pi..ba!Elvileg ehhez már csak 3 hónapot kell aludnom
2018. jan. 14. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
51%
Sehogy. Mert nem kerülnek hatalomra.
2018. jan. 14. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
71%

"A jobbik mégis hogyan fogja finanszírozni az ingyen jogsit, ha hatalomra kerülnek?"


A stadionépítéseket és a kisvasutak építését pl leállítják és azokból a pénzekből még a végén hasznos dolgokra is lehetne költekezni... amúgy: előbb pártolnám az ingyen jogsit, mint a sok felesleges pénzmosodának használt stadionokat.


"Egyébként meg az isten óvjon minket egy faji alapon politizáló párttól."


Igen, isten óvjon egy olyan faji alapon politizáló párttól, amelyik megveszi a cigányok szavazatát, és őket támogatja, a nyugdíjasokat meg lefizeti egy kis erzsébet utalvánnyal.

2018. jan. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
65%

Én ellene vagyok minden olyan kampánynak, amiben ingyen szarokkal akarják megvenni a nép támogatását, de ez pont nem kerülne olyan felfoghatatlanul sokba. Tizen-egy-pár milliárdból kijönne az egész projekt (ez Mészáros Lőrinc egyhavi bevétele), ha csak az első B kategóriás jogosítványokra lenne korlátozva, mert az valóban hülyeség, hogy kismotortól elkezdve a trolibuszig mindent áll az állam. A másik ok, amiért van ráció a dologban az, hogy rengeteg vidéki autósiskola abból él, hogy pofátlanul magas árakkal operál, mert ők a környék egyetlen akkreditált iskolája és konkurencia nélkül bármekkora árat szabhatnak, a helyiek vagy hozzájuk mennek, vagy utaznak több száz kilométert a másik városig egy másik iskoláért, mármost ha lenne egy állami standard, ami X összegű támogatást adna minden iskolának helyrajzi elhelyezkedésre való tekintet nélkül, megszűnne ez az idióta rendszer, hisz onnantól kezdve nem lenne trükközés hogy ki mennyit fizet, mert az állam által meghatározott összeg lenne a mérvadó. Szintén az elmaradottabb régiók problémája, hogy egy jogsi árába gyakran belerokkan egy háztartás, az autóvásárlásról nem is beszélve, mármost ha ez a teher le lenne véve a vállukról, átugorhatnák a jogsira való spórolás folyamatát és koncentrálhatnának egyből az autóvásárlásra való megtakarításra és akkor talán kevésbé elterjedt jelenség lenne a hóban-fagyban menetelő anyuka, aki biciklin tolja iskolába a gyerekét vagy a csávó, aki talicskán tolja haza a tüzelőt bokáig érő sárban- Ezek nem kazah vagy üzbég jelenségek, hanem a kelet-magyarországi régiók igencsak sajnálatos és gyakori életképei.

Így zárásképp had OFF-oljak kicsit és had kérdezzem meg:

Szerinted az nem faji alapon történő politizálás, hogy a kormány etnikai alapon démonizál több millió embert, akiket úgy állít be, mint honfoglalókat, akik el akarják lopni az ő becses kis birodalm.... izé.... országát? Mit gondolsz miért van az, hogy a házmesterek folyamatosan feljelentgetik a kreol bőrű, nem magyarul beszélő embereket? Mivel gondolom fingod nincs róla, ezért elárulom: azért, mert olyan sikeresen fanatizálta a kormány a különböző etnikumok állatiasításával az ostoba suttyókat, hogy azok terroristát látnak minden gíroszárusban. Ez pontosan ugyan az, amit Hitler művelt a zsidókkal, vagy amit az Iszlám Állam művelt a jazidik-kal. Az, hogy a Jobbik 12 évvel ezelőtt miket mondott szerintem kevésbé fontos, mint az, amit a kormány mond MOST, de te tudod.

2018. jan. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
67%

Te "provi" jobb is, hogy a kanadaiakat fárasztod (bár kicsit sajnálom őket) ennyi ésszel...


Legyen magasabb a bér csak úgy aztamondjukaztakkorúgyélössz!!!


Komoly ennyire nem vagy képben a valósággal?

2018. jan. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!