Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a fidesz nyer akkor mik...

Ha a fidesz nyer akkor mik lennének az előnyei és a hátrányai?

Figyelt kérdés
2018. jan. 14. 19:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
60%

Annyi előnye mindenképpen lesz, hogy a nagymagyarok majd elgondolkodnak rajta, hogy mi is történt, amikor becsődöl az ország.

Bár lehet, hogy az is Soros hibája lesz...

2018. jan. 15. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
32%
Az én helyzetemnek jót tenne a Fidesz ha nyerne, nem csak rövid hanem hosszútávon is, de ezt most nem részletezném. Az ország részéről tenne jót is és rosszat is de ez nézőpont kérdése, itt nem akarok vitatkozni. Ami viszont szinte biztos, hogy a gyakorikerdeseken továbbra is mocskolódnának a kormány irányában naphosszat, csakúgy mint most. Továbbra is leírnák ezen a fórumon mindennap, hogy a sok birka aki a Fideszre szavaz. Én pedig csodálkozom majd rajta, hogy milyen furcsa, hogy itt mindenki tudja a tutit, hogy mennyire rossz a kormány, de leváltani azt nem tudták. Szóval itt ugyanaz lenne mint most, mint 1 év, mint 2 éve stb.
2018. jan. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 wytonkelly ***** válasza:
34%
Nehéz megítélni a Fidesz teljesítményét véleményem szerint, de két dolgot leszögezhetünk mégpedig azt hogy jobb mint a MSZP volt, illetve a Fidesz is lehetne illetve lehetett volna sokkal hatékonyabb. Véleményem szerint jóval nagyobb potenciál van gazdaságilag az országban mint amennyi jelenleg látszik. Igazából a Fidesznek a családpolitikája nekem nagyon szimpatikus és remélem hogy képesek lesznek növelni a termékenységi rátánkat. A jelenlegi gazdasági növekedéshez és bérnövekedéshez a Fidesznek kb csak annyi köze van hogy Matolcsy jó döntéseket hoz. Az EU-s pénzek rossz helyeken korrupt Fideszes kezekben landolnak és ez egy óriási hátránya a Fidesznek. A Sorosozás és Migránsozás véleményem szerint óriási kampány fogás, és nagyon jól megcélozta az alsó középosztályt vele a fidesz, bár egyértelműen semmi valóság alapja sincs az egésznek. Én nem látok egyetlen egy ellenzéki erőt sem aki képes lenne leváltani a Fideszt pedig az ellenzék is ugyanolyan populista mint a jelenlegi kormány. Véleményem szerint az ellenzéken a fidesz szapulása a Mészáros-garancsi-tiborcz stb. szapulása már 7 éve megy és semmi eredményt nem hozott, sőt negatív eredeményeket okozott, de ezzel mit sem törődve erre építik most is a kampányaikat az ellenzéken lévő pártok.
2018. jan. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
47%
11, a Fidesznek annyi köze van a mélymagyarsághoz, mint a mélymagyaroknak a Izraelhez.
2018. jan. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!