Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek/jobbikosok szerint,...

Fideszesek/jobbikosok szerint, migránsok nem akarnak dolgozni, hogy fogják elvenni magyarok munkáját?

Figyelt kérdés

Fideszesek/jobbikosok azt szajkózzák interneten meg való életben "Migránsok nem akarnak dolgozni és elveszik magyarok munkáját." Nem értem logikájukat, hogy fogják elvenni a magyarok munkáját, nem akarnak dolgozni?

Az is érdekel milyen munkákat vennének el magyaroktól, a migránsok aki tanulatlan és semmihez nem ért.

Természetesen, erre nem kapom meg tőlük a választ. Tovább mondják dumájukat migránsok nem akarnak dolgozni és elveszik a munkádat.



2018. jan. 18. 12:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Én ilyet sosem mondtam például. Szerintem jó részük tényleg nem akar dolgozni. Csak éppen nem itt hanem Németországban nem akarnak. Ott több a segély. A szorgos dolgos képzett emberek arabok feketék már rég itt vannak. Akár nálunk is orvosként. Kár ezen lovagolnotok állandóan. Az az elhanyagolható % képzett bevándorló senkit se zavar sőt. Több ilyen orvosnál is jártam már. De szerintem semmi szükség több százezer vagy milló képzetlen tanulatlan emberre Európában.
2018. jan. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
47%
Persze h nem értenek semmihez és nem akarnak dolgozni, ezért nem kell hogy Európába jöjjenek.
2018. jan. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
21%
A fidesz és jobbik kommunikációja tele van ilyen ellentmondásokkal. Értelmes választ nem fogsz kapni.
2018. jan. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
23%
De egyébként azt mondták nekünk, hogy mindegyik mérnökagysebész, tehat jogos a félelem, hogy elveszik a magyar mérnökagysebészek munkájat.
2018. jan. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
57%

Magyarországon nem, hogy dolgozni nem akarnak, de szerintem élni sem.

Így meg elég nehéz mindkettő.

2018. jan. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
37%

"Csak éppen nem itt hanem Németországban nem akarnak. Ott több a segély."


A semmitől elég nehéz nem többnek lenni.

2018. jan. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Pro Patria ***** válasza:

Nem érted, hogy nem erről van szó. Akkor sem, ha a kékplakátokon például ilyen szöveg is volt. Semmit nem jelent, az emberek véleményét nem a kékplakátok alakítják. Nincs szerepük ebben a vitában.

Arról van szó, hogy illegálisan senki nem jöhet az országba, és hozzájárulás nélkül senki nem tartathatja el magát a társadalommal. Ennyi. Arról pedig, hogy ki telepedhet le Magyarországon, csak a választott magyar kormány dönthet, és senki más nem.


Ezt kellene megértened. Hogy az emberek - a fideszesek, jobbikosok is - simán elsuhannak a kékplakátok alatt. Érdeklődés nélkül. Ez csak számotokra tényező, nem formálnak semmit, nem jelentenek semmit. Így hivatkozásként is kár felhozni ilyen kérdésekben.

Azokat sem érdeklik, akik a rendezett, regisztrált határátlépés mellett, és a kötelező kvóták ellen szólnak.

2018. jan. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
38%
Én jobbikos vagyok, én csak simán nem akarok migránsokat. De egyébként egyetértek veled hogy ez ellentmondás, és huszadrangú témának tartom, mivel a migránsok nem is Magyarországra akarnak jönni,
2018. jan. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Csupán óvatosak akarnak lenni. Hiszen tudod, hogy annak idején a 23 millió román is idejött, és az összes munkát elvette.

Hm...?

Ja, hogy akkor határon túli magyarok ellen kellett kampányolni, amihez lelkesen tapsoltatok! Ééértem én!

2018. jan. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#7


Nekem annyit mondott ez a plakát, hogy "korruptak vagyunk". Ha a jobbikosok/fideszesek csak elsétálnak alatta, a baloldal meg nem akarja megérteni, akkor miért kellett milliárdokért teliplakátolni az országot? Miből gondolták, hogy a plakátok meggyőzik őket?

2018. jan. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!