Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezek a tüntetgető suhancok...

Ezek a tüntetgető suhancok maguk sem tudják hogy mit akarnak? Csőd az egész! Tisztességes szülő 2 pofont adna ezért.

Figyelt kérdés

[link]

5:35-től kezdődik.


2018. jan. 18. 20:37
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
21%
Majd hálás leszel nekünk, ha az elfekvőben leszel, és elaltatunk, nem kell szenvedned. Nem hagyjuk. Humánus.
2018. jan. 19. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
94%

"Gerinctelen húzás, mert tényleg nem kellene játszani a diákokkal, nem kellene őket ilyesmire felhasználni."


Honnan veszed, hogy nem maguktól teszik azt , amit tesznek? Beszéltél a szervezőkkel?

Mondjuk a kedvenceid állhatnának éppen pozitívan és konstruktívan is a dologhoz, nem egyből leordibálni őket.


Egyébként meg amikor a kedvenceid voltak kormányon, ők is szépen politikai hasznot húztak pl 2006 okt 23-ból, meg a maratoni hosszúságú Kossuth téri tüntetésből, meg a többi más tüntetésből. De pl, amikor a HÖK tüntetett, akkor érdekes mód nem zavart többek közt téged sem, hogy ez a fidesznek hoz hasznot. Akkor most mit zavar, hogy az a pár néhány százalékos párt esetleg profitál belőle? Na ez a kettősmérce!

2018. jan. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
48%
Az a baj, hogy tudják. Nem véletlen, hogy negyedük, eleve "külföldre tervez".
2018. jan. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
100%
A helyzet az hogy tényleg a diákoknak lett tele a töke a sok felesleges, száraz, unalmas, a jövőben fel nem használandó anyagokkal. Nagyívben szarnak a politikára.
2018. jan. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
3%
Egyáltalán nem kötelező egyetemre-főiskolára járni. El lehet menni 8 osztállyal rakodómunkásnak is. Egyébként is kimutatható, hogy a diplomások 70%-a írni olvasni alig tud, a szorzótábla meg nem megyen fejből....
2018. jan. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
100%
Na elő azzal a kimutatással:D Eddig csak a levegőbe beszéltél.
2018. jan. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy 15-18 évesen több fogalma van a világról, mint neked, aki ezt a sz**t nézi.

Az övék a jövő. Ezt pedig tudják is. Abban az országban fognak élni, amit ez az undorító, lenéző hozzáállás ural jelenleg. Csak azért, mert fiatal, lehet véleménye és azt ki is mondhatja. Nincs több jogod, mert előbb születtél.

Egyébként a fiatal politikusok (nem a Fidesz, ahol az átlag életkor 50+) azért jelentik a jövőt, mert nincs ez a görcsös beidegződésük, hogy 2018-ban egy 19 évvel ezelőtti dologról beszélnek. Én imádom a múltat, a történelmet és ezért tudom, hogy nem képes egy olyan ember (lásd: kérdezőt) objektíven értékelni, aki élt akkor, mert a személyes emlékei torzítanak. Ebből a szempontból jobb, hogy én 13 voltam, amikor Orbán a kormányra került.

Egyébként meg, szerintem ők élnek ma az oktatásban jobban, mint te, kérdező. Ők tudják, milyen értelmetlen dolgokat tanítanak és kérnek számon. Elavult az egész és avittas, ugyanakkor diktatórikus. Ezt te is látnád, hogyha egy kicsit ismernéd a Kerettantervet. A tankönvek konkrétan ellentétesek néhol a kutatás frissebb megállapításaival. A diákok több órát töltenek tanulással, mint te munkával és emellé még mosolyogjanak is, mert csak tanulniuk kell. Ők gyerekek... Az a dolguk, hogy gyerekek legyenek. Nem droidok.

2018. jan. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:

#45

Én is kíváncsi lennék erre. Írni és olvasni maximum a reálosok nem tudnak rendesen. A humán szakokon ezt kiszűrik.

De szerintem sosem láttál még egyetemet közelről.

2018. jan. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
45-ös lapítasz, mint kutyaszr a fűben.
2018. jan. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!