Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem szervezünk egy...

Miért nem szervezünk egy hatalmas tüntetést a kormány országpusztító magatartása ellen?

Figyelt kérdés
Miért mondja mindenki, hogy felesleges? Ez marhaság! Most a diákok tüntetése sem kavarta fel a belpolitika állóvizét...DE! A Fidesz egy gyáva senkiházi banda. Eddig amint az egyik intézkedésük ellen nagyobb felháborodás keletkezett egyből teletojták a nadrágjukat, mert a hatalmukat mindennél jobban féltik. És visszavonulót fújtak. Lsd.: netadó, olimpia, boltzár...
2018. jan. 19. 20:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
28%
Na várjál te kire fogsz szavazni? 😊
2018. jan. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
77%
Hajrá, én mennék. A diákok tüntetése egy kimondottan egy megvalósított dolog volt.
2018. jan. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
56%
Én mennék tüntetni, de nálunk már elpusztították az utakat is, a traktorban meg nincs üzemanyag... De drukkolok nektek!
2018. jan. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
25%
Ugyanolyan gyáva vagy, ha itt anonim személyként bújtatsz. Miért nem mentél el ma te is vagy ténylegesen fognál neki egy ilyen tüntetésnek?
2018. jan. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
76%

[link]


Pofa kell ahhoz hogy már a diákokat is Sorosozzák. Valamiért azt képzeltem hogy ez már túl mély lenne a Fidesz médiának, de nem.

2018. jan. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
79%

Pedig volna miért tüntetni, itt a lgújabb.


https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__90..

2018. jan. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Egyetemista vagyok egyébként és itthon fekszem 39 fokos lázzal...de mentem volna ma az volt a terv. A CEU melletti tüntetésen ott voltam. Nem tudom egyébként, hogy kire fogok szavazni, de tuti nem a Fideszre. Utána járok kik a jelöltek a körzetemben. Facebookon kéne szervezkedni, csak hogyan kezdjük el?
2018. jan. 19. 20:30
 8/21 anonim ***** válasza:
68%

Nem oldana meg semmit. A helyzet már rég túlment azon a határon, hogy ezt békésen meg lehetne oldani. Az már nem kérdés, hogy lesz forradalom, már csak az, hogy mikor.

Itt nem csak a diákokról van Sorosról van szó, hanem lassan a puszta megélhetésünkről. Aki meg olyan birka, hogy szarik egy nagyot a saját érdekeibe és inkább éhendöglik, azért nem kár. Természetes szelekció.

2018. jan. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
72%

# 7/7 ma 20:30


Én úgy gondoltam, hogy a legtöbb amit tehetek, hogy felvállalom a véleményemet még az elvakult Fideszes ismerősök előtt is, rájöttem hogy ezekkel az emberekkel nem lehet értelmi vitát folytatni. Ez nekik vallás.


Úgyhogy teszem amit a mai fiatalság tesz, és szépen csendben elhúzok innen, 3/4-es többsége van lassan a Fidesznek, úgy hogy (szerintem) lenne alternatíva mindenki számára a választáson. Ha a magyarnak ez kell, akkor én nem vagyok magyar.

2018. jan. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

#9/9


Tudom miről beszélsz. Sajnos ezekkel tényleg nem lehet vitázni. Nevetséges, annyira egyértelmű és világos problémákat próbálnak tagadni érvek nélkül, hogy tiszta felesleges akár szóba is állni velük. Én is elgondolkodtam már, hogy innen lelépjek, de talán még van remény, hogy ezt az egyébként jó adottsággal rendelkező országot megmentsük.


Csak az a baj, hogy az idő fogy és lesz az a pont, amikor a nyugdíjrendszer összeomlik, vagy a gazdaság a munkaerőhiány miatt és akkor elszabadul a pokol.

2018. jan. 19. 20:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!