Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mik a fideszesek preferált...

Mik a fideszesek preferált médiumai?

Figyelt kérdés

M1, Echo TV, megyei hírlapok, Pesti Srácok?

Honnan tájékozódnak, mennyire széleskörű a tájékozottságuk, tájékozódásuk?



2018. jan. 19. 22:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Origot és az Ákos koncerteket ne hagyd ki.
2018. jan. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem szarkazmus, tényleg kíváncsi vagyok rá, én megvetem a fideszt, de amúgy pl. Origót olvasok néha, M1-et is nézek néha, hiszek a többoldalú tájékozódásban.
2018. jan. 19. 22:35
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
Én fideszesként sok mindent elolvasok. Origótól kezdve a 444/indexen át a kurucinfóig bezárólag.Megyei lapba is néha belenézek. Tévézni nem szoktam magamtól, ha más bekapcsolja akkor úgy néha belenézek. Nem minden fideszes egyforma van aki ezt nézi, más meg mást, én szeretek jól informált lenni.
2018. jan. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
És ezt a sokféle médiumot olvasva, nem áll benned össze a kép, hogy valami nagy gebasz van a fidesszel?
2018. jan. 19. 22:55
 5/13 anonim ***** válasza:
57%
Vannak a Fidesznek negatív dolgai, de pozitívak is, nálam inkább a pozitívak vannak túlsúlyban és eddig még nem találtam más olyan pártot amelyik szimpatikusabb lenne. Nekem például nem tetszik a Sorosozás és az se, hogy Orbán 8 év után még mindig a hatalomban van, de közben azért nézem azt is, hogy az egész tulajdonképpen az ország megvédése érdekében folyik és jó az adórendszer, a családtámogatások is tetszenek. Sajnálatosan látom, hogy közeledtünk az oroszok és az se tetszik, hogy a kék román zászló lóg a magyar parlamenten, de azért még mindig az EU-hoz állunk közel és a V4-ek is Eu-s országok. Azért figyelemmel követem a többi pártot is, mit akarnak alkotni, milyen céljaik vannak, hátha jön egy jobb egyszer valamikor.
2018. jan. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
17%
444 és Hír TV
2018. jan. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az a legtisztább ha kihúzod a Tv-t, a rádiót és nem olvasol neten sem híreket.
2018. jan. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A fideszesek preferált médiumai: M1, Duna, Echo TV, Kossuth Rádió, Magyar Idők, Magyar Hírlap, Demokrata, Bors, Lokál, Ripost (és ezek honlapjai), 888.hu, origo.hu, pestisracok.hu, flagmagazin.hu, mandiner.hu, spiler.blog.hu
2018. jan. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A felsorolás nem teljes. :)
2018. jan. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
79%

Amikor ellenzéki médiáról beszélünk, vegyük azt figyelembe hogy pl. a HírTv vagy az Index független. A kormány sikereit is lehozza rendszerint, amellett hogy többnyire balos szerkesztők vannak.


Amúgy itt egy cikk a kérdésedről: [link]

2018. jan. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!